Yomid toovad tervise!

Ootamatult on külmad ilmad ja sügis meieni jõudnud! Ma ei hakka parem möödunud suve kommenteerima, vaid kirjutan täna hoopis sellest, kuidas ja miks me sügiseks valmistume. Kes mäletab, siis eelmisel aastal jäi Lenna meil raskelt haigeks, mistõttu ta siiani köhib. Kerge ootusärevus on ees, sest Lenna tabletikuurist on alles veel neli tabletti ning ma siiralt loodan, et kui ta nendega ühele poole saab, siis köha on täielikult kadunud. Ütleme nii, et ta siiani köhib, kuid mitte nii märkimisväärselt kui varem. Küll aga kahjuks jäi vahepeal 3-päevane paus ravimite võtmisele sisse ning siis tuli ka köha vanadel tuuridel tagasi.  Mulle tundub, et igasugune külm õhk, nutmine ja või tempokas liikumine ajab teda kohe jälle köhima. Ka arst ütles, et kuna uus viirustehooaeg on ukse ees, siis peame paraku arvestama, et ka kergema viiruse korral võib pikaajaline köha täies ulatuses naasta.

Ühel päeval olin üle pika aja Yomi vitamiinide lehel ning sirvisin ja avastasin seal palju selliseid tooteid, millega varasemalt kursis pole olnud. Võtsin maaletoojaga otse ühendust, sest olin nii või teisiti vitamiine tellimas ning tahtsin kangesti lugejate vahel ka midagi head välja loosida. Maaletoojaks on üks eestlastest duo, kes toimetab Elulille nime all. Nii uskumatu, kui see ka poleks, siis Yomidega on nad Eestis tegutsenud juba üle kaheksa aasta! Olen kuskil kivi all elanud, sest ise kuulsin nendest hiljaaegu. Kui aastaid tagasi alustati esialgu kolme tootega, siis nüüd on sarjas neid üheksa ning aasta lõpus lisandub üks sortiment veel juurde. Kes veel huvi tunneb, siis karukesed on pärit Iisrealist.

Mäletan, et Yomi vitamiinidega tegin esimest korda tutvust ehk 1.5 aastat tagasi. Kohe kui kuulsin, et lastele saab magusate karukeste pähe vitamiine sisse sööta, köitis see mõte mind kiirelt ja jooksin regulaarselt iga kahe kuu tagant apteeki. Minu arvates on see imeline combo, kui suudetakse välimust, lastesõbralikkust ja tervist ühes pakkuda. Vitamiinid on säilitusaineteta ning ei sisalda sünteetilisi magusaineid ja toiduvärve. Kui varasemalt tarbisime me multivitamiine, siis nüüd õnnestus meil tutvust teha ka palju muuga!

Esimesena võtsime me kasutusele punase päevakübara koos taruvaiguga. Muidugi köitis see mind enim, sest kui lõpetasin esimese lausega  – leevendab suu, neelu, kurgu ja häälepaelte vaevusi – teadsin, et see on täpselt see, mida Lennale tarvis. Punast päevakübarat kasutatakse ülemiste hingamisteede vaevuste korral toetava vahendina ja taruvaiku lihtsalt tervist turgutava vahendina. Ühtlasi on karukesed ka C-vitamiinirikkad.

Polnud viimsetki kahtlust D-vitamiini vajalikkusest. Arvestades, kui kehv oli meie suvi, siis on see vitamiin lausa hädavajalik! Tunnistan piinlikkusega, et Lenna sai päris titena üsna ebaregulaarselt D-vitamiini tilkasid, mistõttu on mul hea meel, et ta seda nüüdsest regulaarselt sööb. Siin pole enda mäluga miskit pistmist, sest “üks karu igas päevas” on tal endal selge kui sulavesi. D-vitamiin aitab hoida luid, hambaid ja lihaste talitlust normaalsena ja muidugi eriti vajalik on see pimedal ajal, kus inimorganism ei tooda päikesevalguse toel ise piisavalt D – vitamiini.

Ka Oomega – 3 on just Lenna jaoks oluline toidulisand, sest ükskõik mis kujul me talle kala sisse sööta ei prooviks, ei lähe see kohe mitte. Muidugi ei saa mainimata jätta, et šokolaadisõpradele on see kui rusikas silmaauku, sest vitamiin oma olemuselt on just šokolaadi maitsega.

Minu jaoks oli uus avastus aga Immuno Musta leedripuu ekstraktiga vitamiinid, mis sobivad nii lastele kui ka täiskasvanutele. Musta leedripuu viljad toetavad keha loomulike kaitsemehhanismide tööd. Yomi Immuno Musta leedripuu ektraktiga on eriti vajalik sagedasti põdevatele, pidevat füüsilist ja vaimset koormust taluvatele lastele ja täiskasvanutele organismi üldise vastupanuvõime tugevdamiseks ja haigusjärgseks jõuvarude taastamiseks.

Kõige viimaks on nende sortimendis ka Yomi Lactobacillus + Bifidobacterium piimhappebakterid, mis kaitsevad soole sisepinda ja hoolitsevad seedesüsteemi eest. Nii, et julgelt võib nende poole käe ulatada antibiootikumikuuri läbides ning kas või reisile, võõrasse keskkonda, kaasa võttes!

Mina olen igatahes nii positiivselt meelestatud, et sellised tooted üldse saadaval on. Tundub, et meil läheb kodus vitamiinide tarbimise  üle võistluseks. Uurisin veidi ja Elulill andis väikse vihje, et oktoobrikuus on apteekides oodata mitmeid soodustusi ja et teie elu veidi kergemaks teha, siis:

 • BENU: Yomi Multivitamiin -15% ja Yomi vitamiin D3 -25%
 • Apotheka: Yomi Lactobacillus+ -15% ja Yomi Immuno  -15%
 • Südameapteek: Yomi Multivitamiin -20%
 • Euroapteek: Yomi Oomega -30%
 • Ülikooli Apteek: Yomi Oomega -35% ja Yomi Immuno  -20%

Ja saladuskatte all kiigake ikka nende kodulehte ka – www.yomi.ee

Nüüd lõpuks minu lemmikosani! Ma loosin ühele oma lugejatest aastajagu vitamiine välja! Võitja hoiab kokku ligi 70 eurot ning vastu saab puhast tervist! 🙂 Kuidas oleks?

 • Märgi tublide naiste ettevõtmine Elulill facebookis meeldivaks.
 • Ole Nautige Hetke lehe jälgija.
 • Jaga postitust facebookis ning jäta endast kommentaariumis märk maha!

Võitja loosin välja 01.10.17!

61 thoughts on “Yomid toovad tervise!

 1. Birgit says:

  Mina avastasin alles hiljuti yomi karud ja mu väike tegelane ärgates juba suundub vitamiini riiuli juurde 😊 alustas alles lasteaiaga ja haigused kimbutavad. Nüüd loodan heas usus yomide võlule.

 2. Helen says:

  Ka meie peres on just lasteaiateed alustanud tütarlaps, kel nüüd teist kuud nina tihti tatine. Mitmelt poolt kuulnud soovitusi, kuid ostmiseni veel polegi jōudnud. Peab ka ikka ära proovima 😊

 3. helen says:

  Meie pere laste lemmikud samuti Yomi karukesed. Endalegi maitsevad need. Valge šhokolaadi kattega eriti☺ Ostan siis kui hea pakkumine või mingi kampaania.

 4. Annika says:

  Tere, Väga hea postitus.
  Annan lastele Yomi D.vitamiini. Ei pea nende tilkadega mässama, Yomi karukesi võtavad lapsed hea meelega.
  Punase päevakübara Yomi peaks ka soetama, meie kliimas lasteaialapsele kuluks see väga ära 🙂
  Pöidlad pihus (Y)

 5. Krista B says:

  MEIE pere lemmikud!
  Avastasin eelmisel kevadel kui lapsele oli midagi vaja, nad on pehmed, kerged närida ja lastele need meeldivad! Ja neid saab alates esimesest eluaasta juba tarbida. Nad on nagu kommi eest. Pigem on raske lastele selgeks teha, et see on vitamiin ja ainult üks päevas! 😁
  Ja meie oleme ka punast päevakübarat ainult tarbinud, teisi pole veel proovida jõudnud ☺️

 6. Sirle says:

  Minu laps on neid saanud nüüd üle aasta, küll erinevaid aga hetkel on tal punasepäevakübara omad, et veidi immuunsust tugevdada sel haiguste perioodil.

 7. Kairi says:

  Meie pere kõik hommikud algavad Yomi vitamiinidega. 2a lausa nõuab “karukesi” hommikusöögi kõrvale, sest need pidid maitsvad ja magusad olema 😉

 8. Eve says:

  Meie lapse lemmikud! Kui kätte saaks sööks terve paki vist ära 😀 Hetkel tarbime punase pärvakübara ja taruvaigu mõmmisid ning d-vitamiini ja kaltsiumi omasid.

 9. G says:

  Ma lihtsalt vajan neid! 😁
  Mu kõik 3last on hetkel haiged, täiesti uskumatud ilmad, viiruseid vohab nii palju.
  Väike turgutus lastele kulub ära! Iga sügis-kevad Olen andnud neile yomi päevakübara vitamiine ja julgen öelda, et immuunsus oli neil selle kuuri ajal tugevam. Sel korral jäin selle sügisega veidi hiljapeal.

 10. Gerli S says:

  Meile kuluks nüüd küll aastane varu ära. Laps läks lasteaeda ja praegu ongi kodus haige. Talle väga meeldivas ka need yomi vitamiinid! 🙂

 11. D says:

  Laps tahab alati neid vitamiine Aga suht krõbe hind neil.. Tihti jäävad ostma ja peab soodsamatega leppisima. Jagan!

 12. Aivi says:

  Meie peres kasvab 4 last. 2 neist käivad koolis, üks lasteaias ja üks veel kodune. Vitamiinid kuluks kõigile neile ära. Koolilapsed ja lasteaialaps vajavad neid immuunsüsteemi turgutamiseks ja ka kodune laps, kes kahjuks võtab vastu kõik , mida vanemad koolist ja lasteaiast kaasa toovad. Olen vaadanud apteegis ringi ja see valik on lihtsalt nii suur! :/ Hinnad on ka sellised, et oma nelja lapse jaoks ostaks rahakoti tühjaks… Siiski on silma jäänud vaid Yomi, sest nende hind on suht normaalne, aga loodan, et ehk loosiõnn naeratab. 🙂

 13. Annika says:

  Oo, kui vahva! Osalen kindlasti! Mul kaks väikest koolilast, kellele selline vitamiinisüst pisikeste karukeste näol kindlasti ära kuluks! ❤️

 14. Karoliina says:

  Endal püsib halvasti meeles, et oleks aeg vitamiini anda. Selle eest poja peale hommikusööki annab kõva häälega teada, et karu komm tuleb ka ära süüa 🙂

 15. Kerli says:

  Kolmele lapsele vitamiinide ostmine on paras rahakoti röövel, aga vitamiine nad armastavad, kes ei tahaks armast karukest nosida 🙂

 16. janne says:

  Karukesi krõbistavad meie lapsed hoolega, kuid saaks sööksid nad vist terve purgi korraga tühjaks 🙂

 17. Anne says:

  Oh minu lapsed armastavad Yomi karukesi, muid vitamiine/rohtusid ei ole küll korduvalt päeva jooksul küsitud =D

 18. Hele Jäär says:

  Eelistame võimalusel alati Yomi vitamiine, kuna lastele lihtne anda ja ahvatlevad, hetkel ongi otsas. (!)

 19. Ester says:

  Kingiksin oma neljale lapselapsele turgutuseks puhast tervist! Lasteaias vaja neil ju rõõmsalt vastu pidada ja see oleks armas kingitus neile!

 20. Kaia says:

  Ka meie lemmikud need! Kindlasti sooviks osaleda aastavaru loosis!
  Kusjuures minule on öeldud et need ühed puhtamaid vitamiine( selles mõttes et lisaaineid kõige vähem)

 21. Triinu Täpsi-Priimägi says:

  Mina avastasin Yomi erinevad vitamiinid umbes 8 kuud tagasi, sõbranna rääkis. ..
  Kodus olid sel ajal kasvamas kaksikud, oma enneaegsuse tõttu oli neil üsna kehva tervis, suurem vend käib koolis ja kuigi tema tervis õnneks suhteliselt tugev, siis väiksemad põdesid pidevalt nohu, köha… Suur d vitamiini vaegus oli juba sündides, andsime tunduvalt suuremaid koguseid neile kui üks tavaline laps saab.. Ja nii siiamaani. Avastasin siis mingi hetk, et Yomi omasid ju tunduvalt lihtsam neile anda.. Need tilgad ju absoluutselt ei sümpatiseeri lastel no, ja nii me tellimegi pidevalt erinevaid vitamiine, lapsed juba küsivad ise neid “komme” 😂😊😊

 22. Mari says:

  D-vitamiini soovitatakse võtta tilkadena, kuna see on rasvlahustuv. Kas sa ei pelga, et karudena võttes ei imendu nii hästi?

 23. Jelena Krasnova says:

  Oleks tore võita. Pojadele väga meeldivad D vitamiini mõmmikesed, ehinatseia, probiootilised ka olid proovinud ja fe-ga. Ikka magusad ja kasulikkud vitamiinid, mis väga lihtne anda lastele.

 24. Merili says:

  pojal oleks vaja küll vitamiine,äkki aitaks rohkem terve olla ja lasteaias käia 🙂 Poja polegi veel neid proovinud, kindlasti meeldiks talle 😛 🙂

 25. Liisi says:

  olen vanemal lapsel neid korra kasutanud u aasta tagasi aga hea meelega kasutaks veel…hetkel nt sai 3 päeva lasteaias käia ja jälle jube nohu ja köha…

 26. Katrin says:

  Meil ka Yomi kasutuses alates 1-aastaseks saamisest. Proovinud oleme ainult päevakübara ja taruvaigu oma. Ka meie plikale on selge, et üks karu päevas. Kui muidu ei võta ühtegi rohtu suu sissegi, siis vähemalt Yomiga seda probleemi pole.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga