VLOG: Vastused küsimustele!

Lõpuks sain vastuste video üles laetud! Vastasin küsimustele juba esmaspäeval, samal õhtul sai ka video kokku monteeritud, kuid millegi pärast ma seda üles ei laadinud. Teisipäeva hommikul kallas Lenna mu arvutile piima ning siis hakkas suur paanika pihta. Arvuti enam sisse ei lülitunud. Jooksin sellega kiirelt Raalimeistrite juurde. Nad on tõesti vaieldamatult parimad! Olen kõikide oma muredega juba aastaid nende poole pöördunud.  Eile õhtul sai nendega veel suheldud ja kui kuulsin, et arvuti pilti ette siiski ei võta, tekkis kerge masendus. Pöördusin kodukindlustuse poole, kuid ka seal on omavastutus 190 eurot, mis pole teps mitte väike raha. Leppisin juba mõttega ning kui täna arvutile järele läksin, tahtis arvutiparandaja mulle näidata, kuidas asi ei toimi, kuid VOILAA, arvuti läks käima! Te oleksite pidanud mu nägu nägema.. rõõm oli ainuüksi juba selle üle, et isegi kui arvuti ei tööta, saan ehk ruttu väliskõvakettale oma asjad ümber tõmmata. Õnneks toimib kõik nagu enne, selle vahega, et arvuti touchpad ei funka. Õnneks lahendab mu mure ära juhtmega hiir, nii et lõpp hea kõik hea! Nüüd sain lõpuks ka video üles laetud, nii et palun:

PS! Kui just udust video ei soovi vaadata, siis vali alt ketta pealt HD versioon 🙂

Vahepeal tekkis ka üks küsimus juurde, millele vastaksin siia – Kivikatuse valisime, sest seda loetakse ilmastikukindlaks ning enne kõike sellepärast, et lihtsalt meeldib. Projekteerija roll oli meie maja puhul lihtsalt projekt paberile saada. Maja värv, materjal, kujundus, ruumide paigutus, oli kõik meie endi mõte 🙂

3 thoughts on “VLOG: Vastused küsimustele!

 1. Mia says:

  Väga lahe video!:)

  Tekkisid veel mõned küsimused erinevatel teemadel:
  1. Kas katusepaigaldus oli ka selle 13 000€ sees? Mis firma kasuks otsustasite?
  2. Mis oleks su unistuste reisisihtkoht?
  3. Kas Evelyn Mikomägi on su sugulane? Ta on päris paljudel piltidel figureerinud ja näete sarnased välja:)

  • NautigeHetke says:

   Tänud 🙂

   13 000 euro sees oli ka paigaldus.Töid teostas “OK Katused”.
   Kindlat unistuste reisikohta ei ole, aga tahaksin Aasias ja Ameerikas ära käia 🙂
   Evelyn on mu õde. Nimi on teine, sest olen abielus 🙂

   • Mia says:

    Jaa ma tahaks ka Aasiasse:) Ameerikas olen käinud Kariibi mere kruiisil, start oli Miamist ja külastasin selle kruiisiga mitmeid saari( Bahama, Puerto Rico, St.Thomas, Turks&Cairos). Hind oli ikka väga hea sellise kruiisi kohta, sest söögid olid ka hinna sees ja need olid metsikult head:) Soovitan!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga