VLOG: Pere suurematega Tartu kiirpuhkusel!

Võtsime möödunud aasta lõpus plaani Detektiiv Lotte etendust külastada ning ämm kinkis tüdrukutele sünnipäevaks teatripiletid. Seda väikse vimkaga, sest etendus toimus Tartu Vanemuise teatris. Möödunud nädalavahetusel tegimegi suuremate tüdrukute ühe kiirpuhkuse. Rosanna saatsime ämmale ja startisime enne lõunat Tartu poole. Kas kellelgi on soovitusi, kuidas pikematel sõitudel laste und istudes mugavamaks muuta? Reaalselt Nora pea käis nagu ping-pongi pall edasi – tagasi. Kuna Vspa’sse saab küllaltki hilja sisse, otsustasime Ahhaa keskuses kiirelt käia. Külastasime seda ka kaks aastat tagasi ja ütleks, et nii tihedalt käies, osutus viimane kord väga igavaks. Natukene kahetsen, sest oleksime võinud hoopis Tagurpidi maja külastada. Ahhaas pakkus kõige rohkem elevust kreenis tuba, kujutan ette, et Tagurpidi majas oleksid lapsed veel rohkem elevil olnud.

Lõpuks jõudsime oma esimese Vspa külastuseni. Oleme vaid korra veekeskust külastanud ja siis ei jätnud millegi pärast üldse head muljet. Küll aga spa kogemus tervikuna oli super mõnus! Hotell oli ilus, puhas ja maitsekas. Meie tuba oli super suur, sisuliselt kaks kahe inimese voodit ning seal polnud mingid suvalised voodikäkatsid lastele, vaid nende diivan-voodi oli sama mugav, kui meie suur voodi. Kui möödunud kord tutvusime veekeskuses sisuliselt suure basseini ja titealaga, siis seekord avastasime, et seal üks suur bassein veel, kus lapsed saavad mõlemad püsti ringi käia, vesi rinnuni. Sealt edasi läks veel mõnus saunaala. Kusjuures inimesi oli päris palju laupäeva õhtul, kuid üldse ei häirinud. Parajalt ja mõnusalt ruumi! Tahtsime õhtustada veel Joyce’s, aga kuna laud oli kinni panemata, siis kohta ei saanudki! Mis minu jaoks veidi harjumatu, kuid tegelikult täitsa okei lahendus oli see, et spa ise asub kaubanduskeskuses. Hommikumantlitega ujuma minnes nägid sisuliselt eskalaatorist alla poode. Samas oli ka mugav sealt kohe õhtul edasi sööma liikuda. Ühine riietusruum oli suur pluss. Ühesõnaga kõik tegelt meeldis väga! Omamoodi küsimus on, kas 180 eur + parkimine on seda väärt?  Meie jäime igal juhul rahule, kuigi veidikene oli ikka tunne, et liiga palju küsitakse.

Küll aga sellisele puhkusele andis väga palju juurde just kahe lapsega reisimine. 3- ja 5 – aastasega oli ikka nii lihtne ja mõnus! Tõepoolest, kõik olid rahulikud ja kuskil rabelema ei pidanud. Õhtul ühes toas magama minna polnud ka mingi probleem. Lapsed said kaisus olla ja kobisid lõpuks oma voodisse.. Ei pidanud kedagi kuskil piimatama või käskima suuremaid vaikselt olla. Kaks vanemat kahele lapsele on ikka supelux! Lisaks kõigele saime 9 h järjest magada. Megahea uni oli!

Hommikusööki saab ka ainult kiita. Valik suur ja maitsev ning kohvimasin lasi rõõmsalt piimaga kohvi ka. Küll aga pani hämmastama üks teisest rahvusest paar kõrval lauast. Ma arvan terve see hommikusöögisaal vahtis neid. Nad istusid keset ruumi ja neil ikka lappas korralikult seda toitu lauale ja põrandale. Mõned kurgiviilud veeresid isegi meieni. Üks hetk olid nad lõpetanud, jätsid selle laga maha ja lahkusid “viisakalt”. Nora vaatas ka lihtsalt suu lahti. Ma ei saa hästi aru, mida sellised inimesed mõtlevad? Kas piinlik pole? Pead ikka ehe mats olema, kui lagastad terve laua ja selle ümbruse täis ning ootad, et teised sinu jama küüriksid ja koristaksid. Kahju oli kohe hommikusöögiteenindajatest, sest seda tuli koristama lausa kolm inimest. Õudne!

Jõudsime veel tunnike ujuda ning siis hüppasime kiirelt riided selga ning valmistusime sõiduks, kui tuli välja, et Vanemuine on hoopis kiviviskekaugusel. Etendus ise oli väga tore ja oma raha väärt! Ma arvan see sobib hästi ka mitte nii Lotte fännidele. Meie lastele igatahes meeldis väga ja tegelikult meile endile ka. Täitsa lõbus oli ja kihvtide lauludega sisustatud. Kiidusõnad ja soovitame!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga