VLOG: Meie pere jõulud!

Seekord teen juttu vähem ning näitan pildis ja videos meie pere jõule! 🙂 Kuid siiski lühidalt.. Sel aastal olid jõulud eriti erilised, sest võtsime esmakordselt pühad vastu neljakesi! Meie pidustused algasid juba varem ning tohutult tore on see aeg olnud! Nii mõnus on, kui kogu pere on kodus, st. loe: Lenna ja Erik ka puhkavad ning saame palju toredaid asju koos ette võtta. Aega on kuidagi mõnusalt palju! Jõulud on selline nauditav aeg, kus ise võtad rahulikumalt ning keskendud rohkem perele ning ühistele ettevõtmistele. Oleme puhkuse ajal nii palju toredaid asju saanud teha, küll meisterdanud, piparkooke küpsetanud, ujumas ja mängimas käinud jpm.

Mina küll näitan, kuid kirjutage, kuidas teie jõulud läinud on ? Kas nägite ka jõuluvana ning mida taat teile kuuse alla poetas? 🙂

PS! Soovitan video klappidega vaadata 🙂

One thought on “VLOG: Meie pere jõulud!

  1. Mia says:

    Mina sain jõuludeks sukapüksid, peapaela, kehahooldustooteid, Tõnis Niinemetsa etendusele piletid, sussid, soojad kindad, tolmuimeja ja Iitala nõusid. Neljakuune preili sai sarnase auto nagu Nora, kuigi ta veel seda niipea kasutama ei saa hakata. Teine vanaema kinkis kleidi ja kaisukaru. Lisaks onud kinkisid kaisukad ja lutiketi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga