VLOG: LEGO – paradiis + super kingiloos!

Mul on suur rõõm, et LEGO meiega ühendust võttis ning tüdrukuid vahvate kingitustega meeles pidas. Kirjutan ja näitan teile meie DUPLO varusid ning tutvustan uusi komplekte lähemalt. Tuleks vist kena kolm aastakest tagasi kerida, kui meie tee klotsideni jõudis. Praktiliselt esimene suur kogus DUPLOsid saabus meie perekonda Lenna 1 – aastaselt sünnipäevalt. Jooksvalt oleme ise juurde ostnud ning ega teine ja kolmaski sünnipäevapidu LEGOdeta pääsenud. Tänaseks on meil suur kastitäis klotse ning erinevaid tegelasi. Põhjus, miks ma sünnipäevalisti LEGO-soove ei lisanud, on imelihtne. Ma pole jõudnud veel välja mõelda, kuidas ja kus klotse hoiustada võiks. On kellelgi mõni hea idee tagataskust võtta?

Meie peres on LEGOd asendamatud ning kui mänguasju ikka ja jälle vahelduse mõttes ümber tõstan, siis LEGOsid ei puutu ma kunagi. Ideaalne viis loovuse arendamiseks ning tegevust leiab igale vanusele! Lennaga võtame tihti ette mõne hoone ehitamise. Näiteks viimase aja lemmik on spade ja hotellide kujundamine selliselt, kuidas tema erinevaid ruume mäletab. LEGOsid on juba piisavalt kogunenud, et välja ehitada magamis- ja vannituba, kohvik, dushinurk ja basseinid. Nora meil niiviisi veel ehitada ei oska, kuid juba harjutab kätt tornide ladumisel ja legomeeste rongile seadmisel. Otsisin välja olemasolevad komplektid ja neid on meil kokku lausa üheksa! Lenna lemmikuks on igasugused piltidega klotsid, et edasi anda tema ehitatud ruumide atmosfääri. Nora seevastu ei saa üle ega ümber LEGO tegelastest, kellest vaieldamatu lemmik on Minnie! Minnie on meil hetkel igal pool popp – nii riietel kui nõudel.

Kolm uut komplekti tekitasid lastes aga suurt elevust! Olgugi, et väsitav lasteaiapäev oli selja taga, olid nad siiralt rõõmsad, et saab jälle midagi uut ehitada. Täpselt nii nagu ma arvasin, siis vaieldamatuks lemmikuks sai Minnie maja koos kujukestega. Printsess Elsa tegelane koos hobusega võeti ka ilusti kampa! Meil jagus terveks õhtuks ning tegelikult ka pikemaks ajaks tegevust! Ühtlasi tuli meil mõte ka kõik ülejäänud üheksa komplekti kokku laduda ning üks suur keskus, liumägede, majakeste, rongide, lasteaia ja lõbustuspargiga, teha. Toimetamist on nüüd mõneks ajaks!

2 thoughts on “VLOG: LEGO – paradiis + super kingiloos!

  1. Mariann says:

    Meil on legod ikea trofast riiulis. Suurematel oma legod veidi sorteeritult ja kolmesel duplod ühes suures kastis. Ilmselt mingi hetk soovib tema ka inimesed ja loomad eraldi panna..

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga