Videpostitus: Lenna oma kuti, kassi ja söögiga..

Pole ammu Lennast videosid lisanud. Käisime eile playdate’l ja sain filmile sõbraliku luti jagamise.  Ega see väga hügieeniline pole, aga no mis sa teed, kui teise lutt palju põnevam on kui enda oma.

Vanavanematel on kodus kass Tripsu, keda Lenna käib salamisi peedistamas. Neiu tehtud pai on tavaliselt selline, et karvad jäävad kätte. Alguses mõtlesin, et kassil on valus, aga tundub, et talle lausa meeldib. Igakord kui Lenna lähenema hakkab, keerab kass teise külje – nii, et pea jääks ohutusse kaugusesse, aga kunagi ta ära ei lähe. Pigem häirib teda Lenna kisa. Aga no keda ei häiriks, kui sulle kõrva karjutakse?

Lõpetuseks sõi Lenna sel nädalal esimest korda päris toitu. See oli küll üsna maitsestatud, aga tundus, et kõlbas. Ära sõi ta umbes 1/4 taldrikust, mis on tema kohta päris tubli, sest viimane nädal on ta kategooriliselt keeldunud tahke toidu söömisest ja üleüldse püreedest. Taas joob palju piima ja söök läheb alla suure lollitamise või tihti televiisori passimise taustal. Panen selle praegu hammaste arvele ja südamest loodan, et see ikka muutub. Ei tahaks olla see ema, kes oma last vägisi toitma peab, et ta midagigi sööks ja pea 9-kuuse lapse puhul pole vast väga normaalne ka, kui ta ainult piimast toitub. Aga eks näis 🙂

IMG_6128

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga