Videopostitus: tüdrukute sünnipäevapidu

Küll on tore, et kõik pidustused said möödunud aastaga ühele poole.. Juba teist aastat on kuidagi nii kujunenud, et tähistame tüdrukute sünnipäeva ühel päeval ja selleks pole mitte kummagi õige päev. Esimesel aastal tundus natukene naljakas ühist pidu pidada, sest sünnipäevade vahe on 25 päeva. Samas eriti jabur oleks 3 nädalat hiljem uuesti sama seltskonnaga tähistada. Nii sai meil kokku lepitud, et pidu on meil üks ning tüdrukute õigel päeval teeme kas midagi toredat kodus või kodust väljas..

Sel korral tähistasime sünnipäeva sellises mängutoas nagu Meie Küla Tänav. Ma tegin tükk aega eeltööd, et leida midagi uut, avarat ja ilusat ning mul on hea meel, et just selle mängutoa otsa läbi soovituste sattusin. Pererahvas oli avatud, soe ja koostööaldis – jättis koheselt hästi hea mulje! Mulle meeldib, et tuba asub Kristiines ning see pole ehitatud kuhugile vana kortermaja sisse. Mugav, et ka parkimisega pole probleemi. Ruumi oli mõnusalt palju – 182m2 mängupinda ning toimetamist just eelkooliealistele lastele. Meie Küla Tänava suur eelis paljude mängutubade ees oli see, et laua taha mahtusid ilusti nii täiskasvanud, kui lapsed ära! Kokku oli 32 inimest ja meid oleks vabalt võinud rohkem olla. Silma järgi mahutaks see mängutuba mõnusalt 50 inimest ära. Kohapeal oli kõik vajalik olemas, ka kohvitegemine on hinnas! ­Mugav oli ka eraldiseisev kööginurk, kuhu sai silma eest tordi peitu panna või kas või rahus Rosannat imetada. Rosannaga oli muidugi see hea lugu, et tal oli vaja kuskil magada ning kõige sobilikumaks kohaks mõtlesime välja köögipõrandal oleva toidukasti!

Mängutoa kujundus oli samuti silmale ilus vaadata ning sünnipäeva jäädvustamiseks ideaalne koht! Vahvad puidust majakesed, mis olid oma sisult kõik erinevad – kohvik, pood, arst, kodu, politsei, tuletõrje. Nii poistele kui tüdrukutele, mõlemile midagi! Kõik oli selline mõnusalt stiilipuhas ja lastele meeldis ka väga!

Juba neljandat aastat jäin ma kindlaks samale torditegijale – Alice imeline tordimaa! Samuti sai Dekoratsioon & Prindist tellitud pildiga šokolaadid ning Minnie-teemalised tikukaunistused. Taaskord läks aeg kuidagi nii ruttu, et ei jäin viimase tellimisega hilja peale, kuid nagu alati, jõudsid nad asjad kiirelt valmis teha ja minu poole teele panna. Suur aitäh!

Peost endast nii palju, et sel aastal katsetasime seda poppi hommikust varianti, pidu pidada 10 – 12.30. Ja pole ime, et see kuum kellaaeg pidamiseks on. Tõesõna on hommikul laste sünnipäeva palju mõnusam tähistada! Lenna ja Nora ning isegi olime värskemad. Sel korral oli täiskasvanuid 18 ja lapsi 14. Ka toitu kulus hommikusel ajal oluliselt vähem. Muidu oleme emaga ikka kahe peale vaaritanud, kuid no kolme lapse kõrvalt tuleb kuskilt järele anda ning tellisime toidud seekord Selveri köögist. Järgnev osa on mulle järgmiseks aastaks!! Võtsin 4 kg salatit (1kg jäi järele), 18 täistera lavašši BBQ-lihaga (pooled jäid alles), 20 viineripirukat (kõik söödi ära), vaagen tortiljavalikuga (enamus jäi alles), 15 rukkileivavaampsu(pooled jäid alles), 500 g juustu amps (söödi ära), 500 g tomati-rukola amps (söödi ära).  Lisaks tellisin veel kringli, mis oli täiesti üleliigne, sest 3,5 kg tordist oli küll ja veel. Tort oleks võinud ka olla ehk 3 kg. Oeh, seda kirja pannes ma nüüd väga loodan, et olen järgmisel aastal veel targem! Üks, mis väga hästi peale läks, oli lastel kõrrejook. Seda ma vist varusin oma 25 tükki, 5 tõin koju..

Ka sel aastal käis tüdrukute sünnipäeva fotograaf jäädvustamas. Ja mulle väga sobib ja meeldib see variant. Esiteks saame endale mälestuseks toredad pildid, teiseks jääme ka ise peale ning kolmandaks, kui külalised vaevuvad kella kümneks hommikul end meie laste pärast kohale ajada ning peavad neid meeles toredate kingitustega, siis ma lasen fotograafil alati kõik lapsed üles võtta ning soovi korral mõned perepildid teha, mille hiljem tänutäheks vastu saadan.. nii, et 3n1. Meid käis pildistamas Triin Raa Photography.

Lenna on endale väga laheda päeva sündimiseks valinud ja tüdrukute sünnipäeva tähistamine just aasta lõpus on endale ka meelt mööda. Tore on veel eelviimasel päeval kõik sõbrad üle näha ja näost näkku ilusat aasta lõppu soovida!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga