Videopostitus: Päriselt COOL – BabyCool!

Minuga võttis juba mõni aeg tagasi ühendust selline huvitav ettevõte nagu BabyCool. Aasta algus on meie peres nii kiirelt möödunud, et ma ei ole väga koostööpakkumistest huvitatud olnud. Küll aga, kui kiirelt meili läbi sirivisn, jätsin oma muud tegevused pooleli ning olin koheselt nõus käed lööma. Ma üldiselt väga kergelt koostöödest ei vaimustu, kuid nende idee beebitoitu juba valmiskuubikutena pakkuda on küll geniaalne! Nii lihtne, kuid samas vajalik! Eriti minusugusele emale, kes pole kellelegi kolmest lapsest püreesid vaaritanud. Esimesed kaks ning ka kolmas peavad leppima, et esimesel eluaastal saavad nad valmistoodangut mekkida ning kuna beebitoit valmiskujul on mõnusalt tasakaalus, kontrollitud ning enamjaolt öko, siis pakun seda suurima hea meelega, et oma elu selle võrra veidi lihtsustada.

Ma ausalt öeldes pole siiani aru saanud, miks varem selle idee peale tuldud pole? Nii Lenna, kui Nora ajal olen püreetoiduga alustades ennast mitu korda kirunud, sest viskan neid pooltäis purke ära. Selge see, et esimesed proovimised on sellised “paar ampsu” ja kõht täis. Küll aga purk ise säilib vist avatuna 24-48h? Niisiis oli mul koheselt hea meel ning kaks kätt avatud proovimaks BabyCool toidukuubikuid. Tegu siis Saaremaise lastetoidu brändiga ning toit on valminud kohalikust mahedast toorainest. Nad pakuvad seda sügavkülmutatuna, sest väidetavalt säilivad vitamiinid nii kõige paremini. Peamine eelis teiste valmistoitude ees ongi kuubikud, mida on ühes pakis umbes 12 tk ning annab võimaluse toodet korraga mitte ära tarbida. Tooraine on mahe-põllumajandusest ning minimaalselt kuumtöödeldud ning nad reklaamivad end välja kui “koduse toidu” pakkujat, kuna tegu pole masstoodanguga.  Mulle meeldis väga ka mõte, et iga tooraine on erinevas pakendis ning annab võimaluse endal sobiva koostisega püree kokku segada.

BabyCooli tootevalikus on 12 erinevat maitset, kõik 200 g pakkides. Puuviljadest  pirn ja õun, alustamiseks või hiljem ka liha kõrvale pastinaak, kõrvits, suvikõrvits, kartul, lillkapsas ja porgand.  Lihavalikust maks, veiseliha, lammas ja forell. Meie teeme traditsiooniliselt algust kõrvitsaga ja võtame üsna vabalt. Usun, et kuni kuue kuuni on tema peamiseks toiduks siiski piim ning kuubikuid katsetame vastavalt huvile ja viitsimisele. Esimene söögikord kulges meil väga hästi. Rosanna tundub olevat Noraga sama masti laps, kel kõik läheb peale, peaasi, et  ette antakse! Usun, et söögi harjutamisega läheb siin üsna kiirelt. Tean, et nii mõnigi katsetab paari ampsu kaupa esimestel nädalatel, kuid arvestades et rosin juba kolm korda rohkem ära sõi, jõuame selle arvestatava söögikorrani päris kiirelt. BabyCool pakid saavad minu poolt küll 10/10 punkti, sest tegu ääretult kasutajasõbraliku tootega. Enim meeldib just see, et toitu ei pea suurtes kogustes ära viskama ning pakist võtad täpselt nii palju, kui parasjagu tarvis võiks minna. Samuti on need mugavalt taassuletavad.

Mul on hea meel lugejate vahel kõik tooted koos BabyCool põllega välja loosida! Niisiis, andke aga agu ja minge toetage facebookis meie oma eesti tegijaid ühe tunnustava LIKE’ga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga