Videopostitus: Nora käputab ja vinnab üles!

Otseloomulikult, just pärast 7. elukuu postitust, otsustas Nora õhtul käpuli roomama hakata ning end püsti ajada! Niisiis ei hakka ma uue 8. kuu postituseni ootamagi, vaid jagan oma rõõmu teiega ka. Oma lapse arengut on ikka hea meel näha! Otsisin välja Lenna titepostitused ja tuleb välja, et Leenukas alustas samade asjadega 6.5 kuuselt, nii et nad on üsna samas järgus, selle vahega, et Nora ikka veel ei istu. Kuna ta endiselt otsib kohta, siis suure tõenäosusega tuleb see istumine ka nüüd paari nädala jooksul.

Mul polnud Lenna ajast absoluutselt meeles see kukkumine. Mäletasin kuidagi, et Lennaga oli nii lihtne ja tema ei löönud pead igale poole ära. Nüüd aga loen blogist:

Kui enne ei jõudnud ma istumist ja põlvitamist ära oodata, siis nüüd olen ma kergelt šokis. Lenna taob igale poole oma pea ära, sest tasakaal pole veel väga hea ning vahel kuskilt kinni hoides unustab ta end ära ja laseb lahti. Nii kukkus ta näiteks laupäeval ja pühapäeval 4-5 korda peaga vastu maad, ühe korra peaga vastu kivipõrandat ja ühel korral õnnestus pea vastu seinanurka ära lüüa. Koju tulles saaga jätkus ja valusad kukkumised õnnestuvad isegi tema pehmendatud voodis. (Kujutage nüüd ette, et laps kukub istuli olles peaga vastu maad) Nüüd ma saan aru, miks osad vanemad oma lastele beebikiivri ostavad. Ma isegi jõudsin selle peale mõelda, aga Erik arvas, et ei ole vaja ja lööb seni kaua pead ära kuni lõpuks enam ei löö. Tuleb vaid loota, et mõistus selle kukkumisega ei kao.

Niisiis tundub, et ei jää muud üle, kui panustada ka Nora kiirele mõistusele, et ka see arengule kiirelt järele jõuaks. Praegu on ta enda jaoks avastanud kott-toolid, mis teadagi pole just kõige kindlam valik üles ronimiseks. Aga tegelikult ikka super vahva! Uskumatu mõelda, et juba viie kuu pärast on ta aastane ja no suure tõenäosusega aastaselt toimetab ta sama agaralt kui Lenna omal ajal. Vahva, vahva, vahva! 🙂

Meenutus Leenukast.. kusjuures mõlemad hakkasid sama laulukoera järele käpuli roomama 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga