Videopostitus: isad lastega telkimas..

Ilmad läksid ilusaks ning tekkis ideaalne hetk traditsiooni jätkata. Nimelt on Erikul tüdrukutega koos vähemalt kord aastas plaanis telkimas käia. Ma ei ole ise eriline telgis magaja, niisiis mulle jääb vaid hea meel, et Erik nii käia viitsib. Möödunud aasta jättis tüdrukutele juba kustumatu mulje ja nad mäletasid seda tänaseni. Sel aastal olid lapsed veel asjalikumad olnud ning seekord võttis Erik sõbra ka koos lastega kampa. Võiks vabalt aasta isa tiitli mõlemale anda.

Erik on leidnud endale mingisuguse toreda telkimiseks sobiliku ala Meremõisas, nii et ca kolmveerand tundi sõita ja oledki kohal. Lastega võiks kindlasti telkida mere ääres, et laiendada tegevuste ulatust.  Sel korral pumpasid tüdrukud ise endale madratsi täis, nii et tegevust lihtsate asjade näol on küllaga, tuleb osata vaid rakendada.

Kaasa sai pakitud telk, madrats, pump, magamiskotid (PADJAD!!! järgmisel korral kindlasti kaasa), matkatoolid (juures võiks olla mingi matkalaud), pann/labidas hommikuste pannkookide jaoks, külmakast meestele õlle ja lastele pannkoogi taigna jahedas hoidmiseks, grillvorste ja snäkke (juba valmis hakitud porgand ja õun, leivakrõpse, pikniku juustu, õhtuks vahukomme lõkkes grillimiseks), matkagrill, pudelivesi, niisked salvakad, paberit, lastele liivakasti mänguasjad, lõkke alustamiseks veidi materjali, tikud, nuga, nõud, hambaharjad/pasta!; lastele vahetusriided, ujumisriided, õueriided, esmaabi asjad (antiseptik, burnshield ja plaastrid). Selline võiks see varustus reisimiseks enam vähem olla. Üksi lastega minnes on mõistlik enda jaoks asi võimalikult mugavaks teha – st. pigem rohkem asju kaasa.. Erikul oli vist isegi nöör eraldi kaasa võetud, et mugavam oleks riided kuivama panna..

Eriku sõnul olid tüdrukud täiega tublid! Tegid kõik ilusti kaasa, aitasid ja toimetasid. Lapsed olid vist nii ruttu ära väsinud, et jäid pea 10 minutiga õhtul magama. Lenna kartis metsas punaseid sipelgaid.. Nora selle eest käis ainult paljajalu üle käbide ja okste, ei teinud teist nägugi. Rääkis pidevalt, et on suur tüdruk juba!

Lenna rääkis mulle selliselt: “mulle meeldis, et ma sain vahukommi süüa.. see, et me saime telgis nii hästi magada.. aga mulle ei meeldinud väga hästi see, et padjaga ei saanud magada. Mulle meeldis mustikaid grillida.. grillisin ju ühe mustika? Saad sa aru ju.. mulle meeldis väga mängida ja üldse kõik. Mulle meeldis väga see, et sõbrad käisid külas.. metsas külas”

Me Rosannaga liitusime järgmisel hommikul viisakalt seltskonnaga, olime oma mõned tunnid rannas. Täitsa huvitav kohe, kas järgmisel aastal võetakse tema ka kampa?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga