Videopostitus – hommikupoolik veekeskuses!

Reede õhtul jäin mõtlema, millal ma viimati Lennaga ujumas käisin? Ja piinlik hakkas, sest viimati käisime, kui ta oli ca aastane. See on peaaegu, et aasta aega tagasi!  Niisiis võtsime laupäevaks kohe päevakorda ujuma minna. Lenna ei saanud üldse aru, millest ma räägin – trikoo, ujumine ja miks ta üldse riietusruumis riided ära peaks võtma!? Kuna ise käin Reval Spordis ning mul on soetatud kuukaart, siis jäi osta vaid Erikule ühe korra pilet lisaks. Siiralt soovitan, Reval Sport on tõesti üks lahedamaid spordi- vabaajaveetmiskohti! Olen seal klubis juba aastaid käinud ning pärast veekeskuse juurde ehitamist tõusis selle koha väärtus veelgi. Ühesõnaga on seal kõik ühes. Mõtlesime alguses, et läheks Jüri ujulasse, aga no mis me seal ühes väikses titebasseinis ikka nii väga teinud oleksime.. Revalis on super mõnus, et lastele on nii palju erinevaid võimalusi – 3 lastebasseini ning üks suur lõõgastusbassein igasuguste mullivannide, jugade ja muu sellisega. Seadsime sammud kohe hommikul kell 10 sinna ning jõudsime ilusti 13’ks, Lenna uneajaks, koju tagasi. Revalis on ka kohvik olemas, nii et sai ühtlasi ka lõunatatud. Lennale nii väga meeldis, tal oli kohe siiras naeratus koguaeg näol! Erikuga mõlemil oli hea meel, et endid kokku võtsime ja ikka kohale vedasime. Nüüd võtame vähemalt kahel korral kuus taolise käigu ette!

Väike video ka preilist allpool!

Muideks, nii naljakas kui see ka poleks, mõtleme ikka üha enam, kelle moodi Lenna on. Vaadates mu ema ja õe titepilte, siis ta oli vahepeal justkui koopia neist – just juuksed, pilk ja nägu. Enda titeajaga ma sarnasusi ei näe, va alloleval pildil.

img_1029

Ja samuti on null sarnasust Eriku titeajaga. Mul on arvutitäis pilte meist mõlemist väiksena, aga ei miskit. Tüdrukut ja poissi ilmselt üldse raske niiviisi võrrelda. Küll aga täna ma vaatasin pikalt Erikut  ja Lennat ujumas ning neiu tundub nii sarnane praegusele Erikule. Täpselt selline dejavu hetk, kui Lenna sündis ja tundus nagu nad oleksid kaksikud. Nüüd üle pika aja näen jälle suurt sarnasust. Kuigi kui mingeid asju eraldi vaadata, siis on nad justkui nii erinevad. Erikul on pruunid silmad, Lennal tumehallid. Preilil samuti selline väike nägu, aga samas peakuju hästi Eriku moodi ja juuksed samamoodi tumedamad pruunid. Huuled on saanud kelleltki kolmandalt, sest meil kummalgi nii ilusaid huuli igatahes pole. Nii raske, nii raske. Huvitav on igatahes vaadata, kuidas ta ajas muutub. Saaks vaid korra ette näha, siis piiluks küll fotot temast näiteks 7-aastasena. Aga siiani on küll hea meel, et esimene põngerjas hästi õnnestus! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga