Videopostitus: hommikupoolik loomaaias!

Võtsime täna lapsed ühes ja läksime loomaaeda! Meil on siiani üsna iga-aastaseks traditsiooniks saanud väiksematega vähemalt kord suve jooksul ära käia. Ilmselt motiveerib rohkem minema ka see, et vanaema seal töötab ja muidugi laste rõõm ning elamused! Sel aastal oli meid kuidagi eriti palju, kuigi kaks last olid veel puudu. Kasutame sellisteks käikudeks alati hommikuid ära, sest ilm on siis veel jahedam ning rahvast vähem. Laste meeled samuti värsked. Möödunud aastal jätsin Nora ämmale, kuid sel aastal tundus juba paras vanus ta kaasa võtta. Kusjuures olin üsna veendunud, et selline 1 a 5k. veel hästi ei taipa, mis loomad need seal puuris või klaasi taga on. Meie õnneks olid pea kõik tegelased eranditult väga aktiivsed, nii et ka Nora sai kohe pihta, et tegu polegi pildiga, vaid täitsa päris loomadega.

Mulle nii väga meeldis polaarium ja kui ma oleksin üksi loomaaias olnud, siis ilmselt veetnuks ma seal oma tund aega. Üks noorem karu oli korralik aktivist, pidevalt sukeldus ja mängis oma palliga. Nii tohutult lahe oli! Nii, et kes veel loomaaeda jõudnud pole, siis ainuüksi polaariumi pärast tasub minna! Meil on välja kujunenud juba oma marsruut, mis jätab linnud, kitsed ja sellised rahulikumad olendid vahele ning keskendub rohkem suurematele ja põnevamatele. Nii õnnestub meil loomaaia ring tavaliselt oma 1.5 h ära teha ning lõpetame alati rongisõiduga.

Väsinud matkasellid!

Lastele jättis käik kustumatu mulje. Lenna juba jagab kõvasti rohkem, kui eelmisel aastal ning see jutt, mis õhtul tema suust tuli, oli märgiks, et käik läks asja ette. Kuulsin kõrval toast, kuidas ta Erikule väga värvikalt seletas, kuidas ta PÄRIS KOLLAST MADU nägi ning tegelikult krokodill sõi selle mao hoopiski ära. Vot sulle lugu siis! Nora sai nii suure emotsiooni osaliseks, et ei suutnud päris lõpuni vastu pidada! Pärast laste loomaaeda jäi ta lihtsalt kärus magama ning katsetused teda pikali saada, ebaõnnestusid ning lõppesid nutuga. Ei jäänud muud üle, kui ta õlale vinnata ning nii tegi ta oma 20 – minutilise une, samal ajal, kui ma ellu jäädes punkti A tagasi üritasin jõuda. Olin veendunud, et nüüd on lõunauni ka rikutud ja saan rõõmsalt ühe lapsega üleval olla, kuniks teine magab. Nii uskumatu, kui see ka pole, siis koju jõudes otsustas ta veel 3 h otsa magada! Ilmselt keris unenäos edasi – tagasi seda päevast linti loomadest. Igal juhul super tore hommikupoolik oli!

PS! Vali ikka HD 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga