Videopostitus: beebiga ujumistrenni!

Olen juba aastaid olnud Reval Spordis püsiklient ning laste sündides hakkasin ma spordiklubi veel enam külastama. Esimese beebi ujumistrenniga puutusin kokku pea neli aastat tagasi, kui Lenna sai 3 – kuuseks. Üht last kasvatades võtsin südameasjaks käia kaks korda nädalas trennis ning kuna elasime ise Kesklinnas, siis Revalisse oli täpselt selline 20 – minutiline kärutamise teekond. Tegelikult pakub Reval Sport nii beebide kui väikelastega treenimiseks väga head hinda ja isegi valikuvõimalust. Võttes 30 – päevane kuukaart, mis sisaldab 2x nädalas trenne, on hinnaks 41 eurot. Samas on ka võimalus võtta kuukaart 90-ks päevaks, hinnaga  56 eurot / 8 korda. See teeb ühe treeningu summaks vaid 7 eurot, kuid samas sisaldab tasuta parkimist Vanalinnas, privaatset beebiala beebiga toimetamiseks, mõnusat veekeskust rohke basseini – ja saunavalikuga. Tegelikult kunagi ei tea, kuidas üks kuu tervikuna kulgeb ning kui ise oled kohusetundlik kohalkäija, võib vahel lapse tervis alt vedada, nii et olen minagi varasemalt seda 90 päeva võimalust kasutanud. Reeglina kestavad beebide ujumistrennid kuskil 30 minutit ning pärast seda jääb veel tunnike aega niisamagi olemiseks. Hästi mõnus! Viimased aastad olen kasutanud limiteerimata paketti, mis sisaldab kuni 4- aastase lapse tasuta kaasamist, mis on diilidest omakorda kõige parem ning motiveerib ka ennast rohkem liikuma.

Neli aastat tagasi Lennaga!

Rosanna planeerisime ujuma viia juba jaanuaris, kuid  esimese käigu tegime alles nüüd, viiendal elukuul. Revalis on beebi – ja väikelaste trennid esmaspäeviti ja kolmapäeviti ning iga poole tunni kaupa vahetuvad vanusegrupid. Meie pidime siis jõudma 3-6 kuuste trenni, kuid kuna Rosanna ei kavatsenudki linna sõites magama jääda ning pidime pikemalt tiirutama, siis läksime külma närviga 6 – 12 kuuste omasse. Treeneriks oli Krista Peebo ning kõik meie lapsed on tema käe alt läbi käinud. Mulle väga meeldib tema olek, tähelepanek ja suunamine. Temalt on alati võimalus individuaalselt küsida. Mäletan, kuidas Lennal olid üsna tugevad lihaspinged ning ta andis meile niisama ujumas käimiseks eraldi soovitused, kuidas laps vees liikuma panna. Leenu oligi meil tegelikult kõige problemaatilisem, kuid mina julgen küll väita ning usun siiralt, et ujumine aitas tema kiirele arengule oluliselt kaasa. Pärast kuu aega trennides käimist lasi ta oma käed rusikast lahti ning kõhuli olles oli nagu lapsed normaalselt ikka olema peaks. Muidu kippus aga kreeni vajuma. Noraga jõudsin beebide ujumisse veidi vähem, kuid teadmisi rakendasin alati ujumas käies. Mäletan, kuidas kuskil aastaselt mõtlesin, et läheks üle pika aja taas ujumistundi, kui avastasin, et Nora totaalselt kartis. Jälle saime mõned head nõuanded, et laps paaniliselt nii minu küljes kinni poleks. Nora puhul käis siis kõik läbi mängu ning toimis hästi, sest juba pärast teist tundi oli ta nõus vees omaette plätserdama.

Leidsin Leenust Revalis veel ühe armsa video!

Samuti on kõigi kolmega käidud veealusel pildistamisel ning mul on hea meel, et just Krista nii mind kui lapsi ette valmistas. Ta on absoluutselt iga ühe neist külma närviga vee alla lasknud ning näidanud, et asi pole sugugi lapses, vaid vanemas endas. Minul kadus igatahes igasugune hirm lapse vee alla laskmisel ära, kui nägin, kuidas minu mugulad täiesti tavalise emotsiooniga sealt väljusid. Hea oleks last tasapisi harjutada  – kõigpealt vett üle näo valada, siis juba beebi ninani vette saates ning hiljem juba lahti lastes. Igatahes mul on küll ääretult hea meel, et Revalis sellised trennid, toredate treenerite käe all eksisteerivad!

Hea uudis on ka neile, kes soovivad beebidega ujumistrenni minna, kuid siiani on miski neid tagasi hoidnud. Reval Sport pakub lugejatele kuni 17.03.19 kuupäevani 90 – päevalise pääsme soodushinda – 45 eurot (letihind 56 eurot).   Näita aga allolev bänner ette ning nii lihtsalt soodustuse saadki!

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga