Vahelduseks pildis..

Tavaline õhtupoolik mängutoas. Lõpuks on ka Rosanna nii vanaks saanud, et uudistab pea terve ülevaloleku aja kõhuli põrandal maas. Eemalt võite näha, et kõik olulised ehitised on juba kõrgemale asetatud, sest Rosin on kärme hävitustööd tegema..

Rosannal juba silm rongile pandud..

Selline on ühe uudistava lapse pilk, kui üks hetk avastab, et mingisugune kollane kraana on silmale väga lähedale jõudnud

Lenna lemmik teemaks on hetkel igasugune Batmani ja LEGO teema. Samuti on hingelähedane pätid – politseinikud. Kaldun arvama, et ta mängib lasteaias vist poistega rohkem, sest igasugused printsessid ja armsad loomakesed jäävad vähe kaugeks. 

Erik tõi tüdrukutele eduka töö(lasteaia)nädala eest preemia. Nora siiras rõõm tuli sellest, kui selgus, et see preemia on ühtlasi ka söödav!

… hingega asja juures.

Üks armas hetk, mil mina läksin lilli istutama ning tüdrukud jäid maja ette kahekesi mängima. Erik oli toas ja olin juba arvestanud, kuidas mullaste kätega edasi – tagasi jooksma pean, sest reeglina on kellelgi ikka ütlemist või abi vaja. Õed tihedad olid aga oma pool tundi rahus maja ees ning loomas seal olemasolevast täitsa oma enda peenart. Nii tore oli näha, kuidas nad ise lõid omale sisu ja asusid tegutsema 🙂

Rosanna on juba arvestatav mängukaaslane, eriti Norale. Päris tihti tuleb Nora varem õuest tuppa, sest tahab roskaga ka mängida. Naljakas on veel vaadata, kuidas Rosanna kodus hääle järgi tüdrukuid otsib. Alustab oma teekonda elutoast ning suure ringiga läbi tehnilise ruumi ja sauna jõuab ta ka lõpuks mängutuppa.

Viisime tüdrukud Jüriöö jooksuvõistlusele.. Lenna on varem jooksmas juba käinud, kuid Nora ei saanud küll aru, miks ja mida ta seal tegema peab. Pabistas teine nii väga, et kippus koguaeg sülle.

Selle eest pidi Erik Lennat stardis tagasi hoidma, et teine liiga vara ei alustaks. Aga kohe kui loa sai, lidus nii kiiresti, et hoia piip ja prillid.

Nora oli oma “kaardi” üle ka väga õnnelik 🙂 🙂

Laupäev oli meil igavesti aktiivne ja sisukas päev ning just Erikuga arutasime, et sellised lihtsad päevad jäävad ilmselt pareminigi meelde, kui väga planeeritud tegevused. Pärast jooksu oli kosutuseks üks grill ja õhtuks veel saun.. nii, et tüdrukud olid ööuneks täitsa väsinud ning kustusid kohe.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga