Uut ja huvitavat BABE’lt!

Olen endiselt BABE lainel ning kodus võib iga nurga pealt just antud firma tooteid leida. Ei väsi kordamast, et mul on nii hea meel, et ühe kvaliteetse firma otsa „komistasin“, kelle tooted mulle hästi istuvad ning veel rohkem teeb headmeelt, et saan lugejatele ka uusi tooteid tutvustada  ja kinkida.

Sain BABE’lt möödunud nädalal ühe toreda pakikese, kust välja hüppasid kahefaasiline mitsellaarõli, puhastav mitsellaarvesi ja huulepalsam. Esiti ei osanud esimesest kahest midagi oodata, kuid taaskord ei oska millegi üle nuriseda.

Miks mitsellaarvesi/õli üldse kiidusõnu saab? Antud vesi on valmistatud mitsellidest, ehk siis õlimolekulid on pihustatud pehmesse vette ning need tõmbavad enda külge mustust ja rasu. Kasutamise teeb eriti mugavaks see, et nahka ei ole vaja hiljem üle loputada. BABE mitsellaarõli on justkui kõik ühes – saab nägu värskendada ja puhastada, meiki eemaldada (võtab ka veekindla meigi maha) ning toode on sobilik ka kuivale, atoopilisele ning allergilisele nahale.

Tegelikult sama käib ka BABE dermatoloogilise mitsellaarvee kohta, mis on mõeldud just lastele ning sobib kasutamiseks alates esimesest elupäevast. Kasutada võib siis ükskõik kus – pea, näo, keha ja intiimpiirkonnas. Peamiselt siis niisutab ja rahustab lapse nahka ning sobib ka just atoopilise naha puhastamiseks. Mitsellaarvesi on hüpoallergeeenne, alkoholi – ja seebivaba. Samuti ei pea hiljem nahka uuesti üle pesema. Minu meelest igati mugav toode kotti kaasa võtmiseks, eriti ringi reisides.

Hea meelega loosin lugejate vahel kaks uut toodet välja! Siis saate omal nahal testida, kas ikka toimib nii nagu lubatud. Loos saab olema ca 30 euro väärtuses ning selleks, et osa võtta:

  • Märgi meeldivaks „BABE Eesti“ ja „Nautige Hetke“ lehed
  • Jaga seda mõnusat loosi teistega ning jäta kommentaariumis endast märk maha! 🙂

Võitja loosin välja nädala pärast!

8 thoughts on “Uut ja huvitavat BABE’lt!

  1. marleen says:

    Pole kunagi proovinud, aga ükskord on ikka esimene kord. 😉 mitsellaarvesi on mul küll kasutusel, aga avoni oma hoopis seega BABE oma tahaks küll proovida 🤗

  2. Aune says:

    Olen kasutanud Babe näopuhastus geeli aga mitseaarvett mitte. Hea meelega prooviks teisigi Babe tooteid. Eriti hea, kui aastane mõngel saab ka kasutada samu tooteid, mis emme🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga