Uus lemmik!

Ikka uuritakse, et oh, mis isud sul siis raseduse ajal kah on? Ausalt öeldes polegi mingeid konkreetseid asju, mida nii väga tahaks, et neid mitte saades saabuks maailma lõpp.  Küll aga eelistan ma soolast magusale, mis varem oli just vastupidi. Üks muutus on ka see, et huvitaval kombel joon ma oluliselt vähem kraanivett. Ma vist ei suudagi nii kaugele mõelda, aga vett olen ma joonud aegade algusest ning see on ka mu lemmikjook. Ma olen väga vähestel kordadel seda poest ostnud, sest ma ei ole näinud pointi maksta vee eest, kui see tuleb mul ka kraanist ning kuna ma ka gaseeritud jookide fänn pole kunagi olnud, siis mullivesi on olnud viimane asi, mille poole käed tõstaks.

Mäletan hästi, kuidas teismelisena olime just kuskilt peolt tulnud ning mul oli nii suur joogijanu ning kuna Eriku vanemad joovad palju mineraalvett, siis ilmselgelt oli neil kapis omajagu pudeleid. Mõtlesin, et vahet pole, joon kohe hea januga, kuniks esimene lonks mu suhu jõudis. Kõik see sama vesi purskas mu suust välja ja küll ma tol ajal heietasin Erikule, et miks ei võiks neil kodus midagi NORMAALSELT olla.. Kes see küll vabatahtlikult soolast vett joob?

Nüüd raseduse ajal ostis Erik endale mõned korrad poest Värska vett ning kuna ma üldse kohe enda joogi järele minna ei viitsinud, mõtlesin, et „kannatan ära“. Ja nii uskumatu, kui see ka poleks, pärast seda ühte lonksu olen ma viimased kolm kuud praktiliselt iga päev või üle päeva endale Värska Originaali koju ostnud.

Koostöös Värska veega sain ma üht teist uut proovida ning minule üllatuseks pole antud tooted mulle poes isegi silma jäänud. Põhiline, mida mina ostnud olen, ongi seesama teada tuntud plastikpudelis Värska Originaal. Kes veel ei tea, siis Värska asub Võru maakonnas ning mineraalvett on sealt juba aastakümneid villitud. Nii, et täitsa oma ja ehe! Muideks sain proovimiseks ka klasspudelis vee ning maitse tundub küll kuidagi erinev, isegi et parem, kui plastikus. Veel olin ma kursis sidrunimaitselise veega, mis on ka vahelduseks tavalisele hea juua.

Nüüd aga uuest ja huvitavast. Värska müüb ka looduslikku allikavett, milles on küll mineraalide sisaldus väiksem kui originaalis, kuid samas puudub soolakas maitse ning vett saab osta nii mulliga kui mullita ja samuti kas plastik – või klasspudelis. Ühtlasi saime proovimiseks ka Seto kalja, mille Erik esimesena lahti keeras, sest tema on koguaeg suur kalja sõber olnud. Ma tean, et talle absoluutselt ei meeldi Linnuse kali, mis meenutab talle pigem Coca-Colat – suhkrumaitse käib oluliselt üle. Nii on ta varasemalt ostnud mingeid veidraid mõrudaid jooke, mis mulle jällegi üldse ei maitse. Seto kalja kiitis aga heaks, sest see olevat täpselt selline vahepealne. Mulle ka väga maitses, nii et koju võib osta küll!

Ja ausalt, see ei puuduta üldse reklaami tegemist, vaid tõesõna oleme me endale koju uue lemmiku leidnud, mistõttu on mul selle koostöö üle ääretult hea meel!  Nii uskumatu, kui see ka pole, joob ka Nora juba Värska Originaali ning see, et mullid juues ninna kargavad, teda ei heiduta. Sellega oli ka hea lugu.. jõin mõned kuud tagasi ise parasjagu vett, kui Nora tuli minu käest nuiama. Ise endamisi naersin ja mõtlesin, et võtku – võtku.. tahaks kohe näha, mis näo teeb! Ja tere tali, tahtis juurde saada! Igaljuhul on see oluliselt parem harjumus, kui limpsi juua.

Igatahes minul on ees seismas kolmandad jaanid rasedana ning ühtlasi ka alkoholivabana, mistõttu on mul hea meel need hoopis Värska seltsis vastu võtta! Koostöös ettevõttega Värska Vesi loosime välja korraliku varu jookide ning nänniga – 36 L vett, päikeseprillid, lendav taldrik, nokats ja rätik!

Loosis osalemiseks:

  • Märgi facebookis “Värska Originaal” ja meie lehekülg meeldivaks
  • Jaga postitust ning jäta kommentaariumis märk maha

Võitja loosin välja juba 21. juunil!

7 thoughts on “Uus lemmik!

  1. Greete says:

    Minu suve lemmik on ka Värska. Kusjuures tänu Värska joomisele tunduvad kõik muud karastusjoogid liiga magusad ja ei ahvatle enam üldse.
    Meeldib väga sidruni Värska. Siiani olen joonud ainult plastikpudelites Värskat.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga