Tüdrukud said Debenhamsist riided selga!

Mõni aeg tagasi võttis minuga ühendust Debenhams ning pakkus mulle võimalust minna tutvuma nende pakutava kaubaga. Minu varasem kokkupuude nendega on olnud läbi ühe kiire ostu ning tüdrukutele on sealt ka riideid kingitud. Olen siiani ikka kerge eelarvamusega suhtunud ning oste igapäevaseks kandmiseks sealt mitte teinud. Tõesõna, pole isegi niimoodi uudistamas käinud.  Debenhamsiga meenub mulle alati Ted Bakeri bränd, mis teadagi pakub küll ainulaadseid rõivaid lastele, kuid hind on ka vastav. Niisiis polegi sinna rohkem väga tagasi kippunud, kuni nüüd viimase korrani, kui mulle seda võimalust pakuti.

Pood ise asub Tallinnas, Rocca Al Mares ning on äraütlemata suur, lausa läbi kahe korruse! Valik on väga lai ning sealt leiab ilmselt igaüks endale miskit. Esimesene korrus on pigem naiste pärusmaa – ilutooted (meik, parfüümid, ruumi lõhnastajad) ja riided. Teiselt korruselt leiab laste, kodu (rätikud, voodipesud, tekid, padjad, vaasid, pildid, vannitoa aksessuaarid) ja meeste osakonna. Lisaks võib sealt leida aksessuaare (kotid, rahakotid, vööd), jalanõusid ja pesu. Debenhams müüb Briti toodangut ning tegu on kvaliteetsete brändidega.

Mulle jäi lasteosakonnast silma enim Ted Baker, Mantaray ja Bluezoo riided, millest viimase kahe puhul päris palju ka ostukorvi lendas. Mulle meeldis, et vanusegrupid olid üsna laialt ära jaotatud. Näiteks üks sektsioon oli 1-6 aastastele lastele ning ma leidsin sealt tüdrukutele kohe kaks sarnast kleiti. Päris ühtemoodi riidesse ei taha panna, aga sarnaselt ikka! Ted Bakeri riided olid muidugi imeilusad ja ma kõndisin ikka tükk aega ümber nende kleitide. Samas püüdsin ratsionaalselt mõelda. Reaalsus on ju see, et suvel meil ühtegi väga pidulikku üritust tulemas pole, seega jääksid kõik need kaunid kleidikesed kappi seisma. Samas soovitan sinna kindlasti vaadata, kui mõni erilisem üritus tulemas on.

Aga milline oli minu saak ja valik? Kõigepealt oli mul üsna lihtne otsustada, kellele need ostud lähevad.. sest Eriku garderoob sai juba vahetatud, mina olen teadagi rase ning alles jäid lapsed. Nagu öeldud, püüdsin mõelda praktiliselt ja tahtsin olla laste osas aus – niisiis iga laps sai endale kaks asja. Tüdrukud said endale üliarmsad Bluezoo kleidikesed, Norale leidsin suveks sobilikud, lühikeste käistega uneriided ning Lennale ühe armsa särgi koos üleõlakotiga. Kõhus elav preili sai muidugi ka oma osa ning temale ostsin 0 – 3 kuud ja 3 – 6 kuud suuruses pidzaamad. Hinnaklassilt olin meeldivalt üllatunud, sest arvasin, et tegu pigem ikka sellise poega, kus raha läheb kiirelt käest.. kuid ei läinudki! Tsekid nüüdseks juba prügikastis, kuid asju ostsin umbes 12 – 20 euro vahemikus. Kallimad asjad olid ka komplektis (kaks pidzaamat või püksid ja pluus vms). Muideks üsna hea hinnaga võis sealt leida ka armsaid bodisid, mida müüdi 5tk/pakis. Samuti oli asjalik valik ka laste ujumisriiete osas, mis muideks on UV kaitsega ning täishinnaga tooted on veel kuni 10. juunini -15% alega. Nii, et viimane võimalus!

Mina kavatsen sealt lastele igatahes sisseosteid veel teha, kuigi tänaseks on mul beebitüdrukule juba riided suuruses 50 – 68 olemas.  Ja kindlasti, kui oled sünnipäevale või katsikutele minemas, siis tõesti soovitan sealt läbi käia! Olen veendunud, et jääd Debenhamsi poodi veidi pikemaks uudistama ning kingisaaja on valikuga väga rahul! Mina vähemalt oleks! 🙂

Muidugi on mul super hea uudis ka lugejatele – nimelt läheb minu instagramis loosi ka 50 – eurone Debenhamsi kinkekaart!

Osalemiseks:

Võitja selgub 10.06.18!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga