Tellimine välismaa e-poodidest – IMELIHTNE!

Kirjutan teile täna ühest ettevõttest EshopWedrop, kellest polnud ma mõni nädal tagasi isegi midagi veel kuulnud. Ütlen ausalt, et kui esialgu koostööpakkumist mailboksis nägin, siis olin üsna veendunud, et ei ole huvitatud.  Järgmise päeva hommikul võtsin kirja uuesti lahti ja uurisin veidi nende kodulehte. Mida rohkem ma süvenesin, seda rohkem mulle ettevõtte tegevus sümpatiseeris.

Hakkasin mõtlema sellele, et olen ise tegelikult üsna suur internetist tellija. Ostlemine on palju mugavam, ekraani taga saab rahulikult ostud läbi mõelda ning häid diile otsides korralikult raha säästa. Ise hoian tihti silma peal Amazonil, Mytoys.de ja Ebay-l. Sellegipoolest on mul näiteks tihti  jäänud välismaalt tellimine just selle taha, et kaupa ei saadeta Eestisse. Hea näite võin kohe tuua Cybex turvatooli osas, mille tahtsin mytoys.de lehelt tellida, kuid uuemaid mudeleid Saksamaalt välja ei saadetagi.

Meie pakk Inglismaalt! 🙂

EshopWedrop on nagu väike võluvõti, mis muudab tellimise imelihtsaks. Nemad annavad sulle võimaluse, mis tahes kaup Eestisse, otse sinu koduukse taha toimetada ning seda täiesti mõistliku hinna eest. Ei, sa ei pea otsima välisriikidest tuttavaid, kes sinu eest omale koju telliks ja siis paki teele paneks, vaid sa saad seda teha ükskõik millisel ajal otse ekraani tagant. Selleks, et tellimusi teha Saksamaa, Itaalia, Poola, Leedu, Ühendkuningriikide või Prantsusmaa e-poodidest, on sul vaja kõigepealt registreerida end www.eshopwedrop.ee veebilehel kasutajaks. See võtab väga väikse aja, pärast mida kuvatakse sinu profiilil oslemise aadressid eeltoodud riikides. Just nimelt, sa saad endale igas riigis nö oma aadressi, mille sa sisestad e-poest ostu sooritades kättesaamis aadressiks. Just nii nagu sa ise elaks sel aadressil. Sealt edasi toimetab EshopWedrop ettevõte pakid Baltikumi vahelattu ning sealt edasi Eestisse. Ka Eestis on sul võimalik valida, kas soovid pakki otse koju või lähed sellele ise järele.

Kogu protsessi teeb eriti mõistlikuks see, et klient näeb veebis igas etapis oma paki liikumist, isegi pilte oma pakist ning kõige mugavam on, et ostja saab ise oma pakid kokku kombineerida ning lasta need korraga kohale toimetada. Ehk siis, kui kõik pakid jõuavad Baltikumi vahelattu Vilniuses, siis oma pakki on võimalik seal hoida kuni 30 päeva ning järele oodata ka hiljem tehtud tellimused ning kui kõik pakid on kokku kogutud, on veebilehel tarvis vaid tellimustele linnukesed ette panna, märkida ära oma kättesaamisaadress – ja viis Eestis ning tasuda transpordi eest.  Muidugi tasub ära märkida, et mida rohkem tellida, seda soodsamaks transpordikulu tellimuse kohta läheb. Kui juba tellimiseks läheb, siis üsna mõistlik on perekonnalt – sõpradelt ka soovid kokku koguda ning transpordi kulu hiljem omavahel näiteks ära jagada. Pakk jõuab sinuni 1-2 tööpäeva jooksul. Võiks veel arvestada sellega, et kui kõik plaanipäraselt läheb, siis ostud jõuavad sinuni ca kuni 10 päevaga. Vähemalt minu pakkidega läks veidi vähem kui 10 päeva.

Mis puudutab teenuse hinda, siis www.eshopwedrop.ee lehel on teenuste all võimalik kalkulaatorisse sisestada oma pakkide suurused ning kaal ja seal arvutatakse toomistasu ise välja, nii et selle üle pole vaja absoluutselt ise pead murda. Mina olen igatahes super rahul, sest hinnavõit on märkimisväärne ning lastevanematel soovitan soojalt pilk peale visata beebitoitudele. Hinnavahe, võrreldes Eesti jaekaubandusega, on jahmatav!

Ühtlasi tahaksin kiita ka klienditeenindust, sest kirjadele ja küsimustele vastati väga kiirelt ning asjaajamine oli mõnus ja lihtne. Nii, et kindlasti kui tellimise käigus küsimusi tekib, võtke kohe julgelt ühendust. Kui ühe korra selle tee läbi teed, siis edasi on juba väga lihtne!

Muideks magusam poodlemise aeg on alles ees ning suured aled on meid tervitamas pärast pühi, mistõttu on mul eriti hea meel loosi paisata 2 x 20 euro väärtuses tasuta kättetoimetamisi (PS! Kehtivad kuni 31.01.18). Ehk siis, saad rahus  läbi käia kõik välismaa e – poed, kui ise ei leia, siis viiteid leiad SIIT ning valid mõnuga välja mistahes toote, mida ammu soovinud oled, kui Eestis hind tiba kalliks jääb – olgu selleks riided, laste mänguasjad, beebitoit, turvavarustus etc. ja lihtsalt tellid selle omale koju!

Loosis saavad osaleda “Nautige Hetke” sotsiaalmeedia jälgijad:

  • Registreeru (kuni 15.12.17) www.eshopwedrop.ee veebilehel promokoodiga “LAVE10” kasutajaks  &
  • Jaga postitust ning  anna kommentaariumis teada, kui tihti poodled välismaa lehtedel

Võitjad loosin välja 16.12.17!

PS! Boonuseks, registreerudes kuni detsembrikuu lõpuni promokoodiga LAVE10, saad kuni 31.01.18, esimeselt ostult -10% soodustust!

5 thoughts on “Tellimine välismaa e-poodidest – IMELIHTNE!

  1. Liisi says:

    Regasin täna aga kohe registreerides unustasin selle koodi panna aga sain selle sinna hiljem juurde lisada oma saadetiste alla,loodan et nii ka ok 🙂 Tegin ka juba esimese tellimuse ja paar asja tahan veel tellida, et siis mitu pakki korraga odavam tellida nende kaudu 🙂 Shoppan välismaa e-poodides väga tihti …rohkem kui eesti omades.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga