Suurepärane üllatus Erikult!

Nonii! Jõudsin nüüd aega lõpuks blogisse ka kirjutada. Kes mind instagramis jälgib, teab juba, et Erik tegi mulle nädal tagasi super üllatuse! Pikemad blogilugejad juba teavad, et ma olen suur Beyonce fänn. Ma pole küll see, kel igal pool kodus postrid seintel laiutavad. Kuid kindlasti olen see fänn, kelle playlistis on tema loomingut, autos olemas plaadid ning  üsna tihti saab youtubes ka esinemisi läbi vaadatud. Beyonce on kindlasti artist, keda ilmselt ka vähem – fännimad näha tahaksid. Ta annab oma show’des alati maksimumi ning kõik see lavaline olemus ja koreograafia on kaasahaarav.  Aga eks see ole lõppude lõpuks ikkagi maitse asi!

Veebruari alguses nägin sotsiaalmeedias infot, et tulemas on uus tuuritamine ning sel suvel on võimalik tema esinemist Euroopas näha. Olin juba niii põnevil, kui avastasin üheks sihtkohaks Rootsi olevat. Reaalsus küll ütles, et vaevalt me minna saame, kuid lootus kustub viimasena. Rääkisin veel Erikule, et nüüd või mitte kunagi. Kuna maja peal on nii palju tegemist ning rahaga pole priisata, siis üks hetk tõdesin nördinult, et Rootsis on piletid läbi müüdud.

Eelmisel nädalal kirjutas Erik mulle päeval sõnumi, et tal on üllatus (!!) varuks. No ja kui mulle juba öeldakse, et üllatus, siis ei kannata kauem oodata. Lõpuks saatis mulle meili peale Beyonce piletid. Ma olin nii õnnelik! Ise veel mõtlesin, miks ta hommikul minuga nii põgusalt rääkis. Tegelikult oli pool tundi kuskil piletite ootejärjekorras olnud ja katsus google translatega Taani lehelt need kuidagi ära osta. Ja õnnestuski! Taanis müüdi piletid samuti hetkega läbi. Ühesõnaga nüüd oleme ühed õnnelikud, kes saavad suvel Beyonce tuurile Taani minna! 🙂 Piletid piletiteks. Küll on vaja hakata mõtlema, kust oleks võimalik kõige soodsamalt lennupiletid saada ning ehk on lugejate hulgas inimesi, kes oskaks Kopenhaagenis majutust soovitada!? Lisaks on teretulnud igasugused muud head soovitused, mida ühel nädalavahetusel seal teha võiks, sest kumbki meist pole veel Kopenhaagenis käinud!

beyonce-the-formation-world-tour_2426x13651

One thought on “Suurepärane üllatus Erikult!

  1. kr says:

    CPH ööbimise kohta – FB’s on grupid ‘Eesti Selts Kopenhaagenis’ ja ‘Eestlased Taanis’. Postita sinna, sealt tihtipeale leiab häid sovitusi või mugavaid diivaneid, ku peatuda 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga