Sünnipäevasoovid

Järgmisel kuul saan tähistada oma esimest suuremat, veerandsada, sünnipäeva! Seekord on plaanis jaanipäeva ja sünnipäeva ühes pidada, kuid ilmselgelt väiksema seltskonnaga, sest no meil on kodus kaks tegelast, kes võtavad päris palju tähelepanu endale. Aga mis siis, proovime ikka! Ja õigel päeval on plaanis perekond kokku kutsuda. Niisiis lubasin teha taaskord soovide listi. Kuna mul tegelikult soovid on seinast seina ja vajavad rohkem toimetamist.. siis tõesti ärge oma pead vaevake! Kõik, mis ümbrikusse mahub, läheb asja ette 🙂 Kinkekaartide osas ka lihtne – Ülemiste või Etnoeesti.ee. Aga panen sellegipoolest kirja, mis ma lähitulevikus soetada plaanin.

Tegelikult kõige suurem SOS on mul riietega. Ma kunagi kirjutasin ka, et viskasin raseduse ajal palju asju minema ning mul reaalselt ongi kapis 3 paari teksaseid, mõned pluusid ja koduriided. Mõni kleit eksib ka ära. Varsti on juba piinlik kodust välja minna.. okei, nii hull see lugu pole, aga siiski. Oleks tarvis hädasti neid „omi asju“ värskendada. Seetõttu mu esmane mõte oligi, et selle aasta kingituseks soovin ainult Ülemiste kinkekaarte ning lähengi reaalselt ja shoppan ainult iseendale.

kinkekaardid-2016

No aga samas ma mõistan, et Erik mulle raha ei taha kinkida ja küsitakse ikka, kas on mõni asi veel, peale riiete.. Muidugi on. Kui ma siin nüüd mõtlema hakkan, siis ammune soov on mul etnoeesti’lt tellida üks Kihnu stiilis kott-tool ja kaks patja. Nonii tuleviku mõttes, kui meil kunagi aiamööbel peaks terrassile ilmuma, siis oleks silmale ilus midagi matchivat vaadata. Kott – tool tundub muidugi igavesti kihvt ja mugav, nii et ehk lasen teistel ka seal vahel istuda.

Etnoeesti Kihnu padi Kihnu kott-tool

Ideaalis kujutan ma oma terrassi ette sellise mõnusa paigana, kus oleks erinevad lebola võimalused olemas. Niisiis on mõtteis veel  üks rippuv kiiktool terrassile ja seda samuti punastes toonides. Meil jookseb mööda terrassi tugev tala, mida saaks kiige jaoks hästi ära kasutada.

Võrkkiik BRASIL

Ühel päeval avastasin, et mul koguneb sahtlisse igasuguseid mälestusasju. No näiteks viimati emadepäevaks tehtud kaart. Ja siis jäin mõtlema, et selliseid asju ju koguneb aastate jooksul nii palju – igasugused üritused ja sünnipäevad, kus lapsed või mõni külaline näeb nii palju vaeva, et ei raatsi seda kuhugile niisama visata, vaid selleks võiks olla oma koht.  Nii, et üks ühine mälestustekarp mulle ja Erikule on meil veel kodust puudu. Kuna ma olen suur Paberisahinate fänn ja tean, et tehtud tööd on imeilusad, siis neilt plaanikski tellida – neutraalsetes toonides, minu ja Eriku pildiga.

IMG_4307

Ammune suur soov on muidugi üks jalgratas. Kuna mul vanematel on sellised spordirattad olemas ja nad parasjagu meil naabriteks on, siis matkamise jaoks on võimalus alati laenata. Aga üks mõnus ilmanautimisratas on puudu. Tahaks ideaalis sellist pehme sadula ja korviga, millega oleks hea poodi jäätise piima järele sõita.

26L-7EQ16-800x600 (1)

Ja kõige lõpuks on muidugi hulganisti asju, mille jaoks usinalt raha koguda vaja. No lihtsalt ei raatsi osta siia terrassile mingisugust jama kokku, parem oleme üldse ilma.. läheb lihtsalt veidi kauem aega. Mõlgutame siin mõtteid Bono grilli osas ja muidugi on puudu ka üks korralik aiamööblikomplekt.

aiamööbel kamado-bono-media-keraamiline-grill

Ja kõige lõpuks, kui mu lugejate seas on inimene, kel on lihtsalt raha üle ja ei tea, mida ta sellega teha tahaks.. siis üks väike leiliruum ja tänavakivid kuluks kah ära!

Lõppkokkuvõttes on suurimaks sooviks ikkagi see, et sünnipäeva saaks mõnusalt tähistada ja lapsed meiega ikka koostööd teeks.. et ei peaks päris terve õhtu kuskil mängumajas või liivakastis istuma ning Lennaga koogivorme vorpima. Hea on muidugi see, et külalised on ka lastega, nii et heal juhul pole me ainukesed, kes sellisel juhul kuskil liivakasti äärepeal “sünnipäevajooki” mekiks. Ja ausalt öeldes can’t wait.. me pole sõpradega sada aastat (loe: kuid) normaalselt koos istuda saanud, nii et mõte sellest, et vahelduseks “kes millal magama läks/kuidas jonnis/lasteaeda jäi/ mida sõi” teemale muud ka kuuleb, on tore!

PS! Kui satud tihedalt siia blogisse, siis mine anna üks toetav hääl www.eba.marimell.eu. Asume pere- ja beebiblogide katergoorias  🙂  Aitäh sulle!

2 thoughts on “Sünnipäevasoovid

  1. Kadri says:

    Miks mitte Big Green Egg? Bono vs BGE on natuke nagu Sul terrassi sisustamisega – miks osta mingit jama kokku. 😉

    • NautigeHetke says:

      Selle hinnaklass on võrreldes Bonoga ikka väga palju suurem.. Jama all mõtlen ma pigem kõige odavamat söegrilli, mis aastaga ära roostetab 😀

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga