Soovitus lastevanematele!

Avastasin juba tükk aega tagasi sellise toreda koha nagu Reisipisik! Lehekülje leidsime, kui Lennale kingiti katsikuteks autosse peatugi ning vankrile ette päikesevari. Leiust olin täitsa vaimustuses, sest nende kodulehelt on võimalik leida nii palju erinevaid nutikaid lahendusi lastele. Kõik on lihtsalt ära kategoriseeritud – liikumine, uneaeg, söögiaeg, rannas, turvalisus jne. Valikut on palju ning kui kasvõi kingiideed otsas, siis sealt leiab alati midagi lahedat. Kinkisin ka hiljuti sõbranna pojale rannarätik-pontso, mille idee on ju iseenesest lihtne, aga lisaks sellele väga praktiline.

Lenna võttis paar päeva tagasi rõõmsalt kingituse vastu. Tahtsingi tegelikult juba varem kirjutada, aga vahepeal jäi preili haigeks ja ei sobinud talle miski- ka mitte söömine. Õnneks nüüd näitab tervis paranemise märke ning saime oma uue reisipõlle ja lusikaga proovi teha. Alustaks sellest, et mulle üleüldse meeldivad lihtsad ja nutikad ideed, mille peale ise ei tulekski. Kui alguses mõtlesin, et mis põll, meil on neid kodus niigi palju, siis see on kõigist peaajagu üle, sest põlle on juba ainuüksi mugav kokku pakkida ning kuhugile kaasa võtta. Tegu ongi justkui kotiga, mis omakord pakub ka kogumistasku funktsiooni. Taskusse mahuvad nii põll kui lusikas, seega ei pea neid edaspidi kotis taga otsima. Ja tegelikult kõige tähtsam on kodulehel mainimata – põlle on hea ja lihtne puhastada ning piisab vaid paberiga üle tõmbamisest. Kaela tagant käib see kinni trukiga ning suurust on võimalik reguleerida. Lisaks on mugav kaasas kanda, sest kotil on veel riputusaas olemas. Päris aus olla, siis sellel tootel ei leidnudki ühtegi miinust. Põll istus Lennal hästi ees ja esimese asjana märkasin suurust ning see oli täpselt paras. Nagu eelnevalt mainitud, siis kotis oli kaasas ka lusikas, mis tundus esialgu suur, aga Lenna sõi sellelt ilusti.

Meie omalt poolt soovitame! Hinnalt on see küll teistest kallim, aga samas kui ma mõtlen, siis olen koju ostnud vähemalt 4 erinevat põlle, millest pooled üldse sobinud pole. Reisipõlle võtame kindlasti kasutusse!

IMG_5359 IMG_5365 IMG_5381

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga