Sina küsi, mina vastan!

No kohe kuidagi ei jõua siia aasta lõpus kirjutama! Mul tuli selline mõte, et teen küsimused – vastused VLOGi. Juba sellepärast, et tegelikult on siin aja peale päris mitmed küsimused postkasti tulnud ja kuna kõigile pole vastanud, siis koondan need kokku. Selles mõttes tuleb see VLOG kõigest ja kuna ma midagi taolist tegin väga väga ammu, siis mõtlesin, et lasen teil veel küsida. No juhul, kui ikka küsimusi on! 🙂 Möödunud korral tuli lausa 20 küsimust kokku, seekord ma nii optimistlik pole. Kuid ikkagi, nüüd on võimalus, nii et jäta küsimus kommentaari. Vastan kodus, nii et soovi korral võin mõnda nurgatagustki näidata! 🙂

9 thoughts on “Sina küsi, mina vastan!

 1. Kai says:

  Mina olen üks neist, kellele sa vastanud pole. KUIDAS sa Lennale nii ilusad patsid pähe saad?
  Minu tüdruk laseb vaevu juukseid kammida ja sellega asi piirdub.

 2. E. says:

  1. Kas ja milliseid muudatusi kodus olete teinud?
  2. Mille järgmisena ette võtate?
  3. Kas kodus on ilmnenud ka puudujääke, millele alguses ei osanud mõelda?

 3. Reene says:

  Käite tihti spades. Plaanime ka väikeste lastega minna, millist sa hinna ja kvaliteedi suhtes soovitaksid?

 4. Grete says:

  1. Kas kolmas laps on endiselt plaanist maas või olete vahepeal hakanud ümber mõtlema? Mõtlen siis väikse vanusevahega.
  2. Kunagi rääkisid ka, et Lennale veel kommi ei anna ja vaatate jooksvalt, kuidas sellega läheb. Me oma 2 aastasele pole ka veel andnud, pole nagu põhjust olnud. Millal te Lennale esimese kommi andsite ja kui tihti ta praegu kommi saab? (Mõtlengi just kommi, mitte niisama magusat. Meie tüdruk on ka ikka natuke kooki jms saand, aga konkreetselt kommi pole kätte andnud)

 5. Kärt says:

  Suure kampaania “papsiga kodus” valguses küsiks ma, et kas te pole mõelnud, et pere meespool ise lastega koju jääb?
  Kas ootad, et saaksid tööle minna või võtad vanemapuhkusest viimast ja oled 3 aastat kodus?
  Mis trennis Sa käid? (Rühmatrenn või pigem üksi jõusaalis/basseinis tegutseja) kas teed seda pigem argielust välja saamiseks või on mingi muu “eesmärk”?
  Kas käite Noraga mingis trennis/ringis? Kui jah, siis kas ta on tänu sellele ka kiiremini mõnes valdkonnas arenenud? (Nii palju kui saab üldse teha järeldusi peaaegu aastase lapse arengust)
  Öeldakse, et esimene maja ehitatakse vaenlasele, teine sõbrale ja kolmas endale, kas oled tundnud, et oleksite võinud maja ehituses midagi teisiti teha? On tunnet, et mõne toa või materjali asemel tulnuks valida midagi muud või teisiti planeerida? On midagi, millest väga puudust tunned või et miski on üleliigne?

 6. Mona says:

  1)Kas ühine kodu on kuidagi teie suhet mõjutanud? Ehituse käigus tekkisid mõned lahkarvamused ka?
  2)Võib-olla olen ma veidi rajalt maas või ei ole mōnda videot näinud, kuid oma mäletamistmööda ei leidnud küll – kogu valmis maja tuur. Kas see video on kusagil või kui pole, kas siis näitaksid? Mōtlen kogu sisustusega tuuri 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga