Saunazza leilivihmuti – hea avastus saunasõpradele!

Teate, kui vahva! Kes mäletab, siis kirjutasin meie sauna valmimise postituses ühest tootest, mida kindlasti oma koju saada sooviksin. Nimelt märtsikuus sai sõbrannadega Nordic Hotellis ööbitud ning hommiku võtsin vastu sealses saunas, kus  esimest korda leilivihmutiga tutvust tegin! See köitis kohe mu tähelepanu, sest nägi stiilne välja. Hoopis erinev tavalistest leilikulpidest. Pärast postituse kirjutamist võttis juba järgmisel päeval minuga ühendust, kes muu, kui Saunazza ise ning nii leidis leilivihmuti ka tee meie koju.

Võtsime meiegi vihmuti kohe kasutusse ning esimese saunaõhtu, uue sõbra seltsis, tegime ainult naised omapead. Ma olin väga üllatunud, et ühed 2 – ja 4 – aastased preilid nii pikalt saunalaval istuda jaksasid. Meie perele meeldib väga  selline pehme leil ning me ronime sauna juba 70 kraadi juures. Oluliseks peame pigem õhuniiskust, kui sauna temperatuuri, mistõttu  valame tihti kerisele enne esimest käiku suurema koguse vett.  Minu arvates on kõige ebameeldivam käia saunas, kus on nii kuum, et endal ei lähe nahk niiskekski. Selline tulitav saun on vast mõnus lumeleili puhul, kuid muidu seal küll midagi nauditavat pole. Küll aga teeb ka see sama leilivihmuti need leilivõtmised palju mõnusamaks, seda ka laste jaoks. Vihmuti peamine mõte on veel laskuda kerisele vihmana ning veepiiskade ühtlase jaotuse ja aurustumise tulemusena ei jahtu kivid nii kiiresti, kui tavalist kulpi kasutades.

Leilivihmuti ise näeb kihvt välja ning seda on mugav kasutada. Käepide on valmistatud eesti käsitöömeistrite poolt haavapuust ning veeanum ise on läikiva pinnaga roostevabast terasest. Vihmuti juures on minu jaoks kõige kasutajasõbralikum just see pikk vars. Ei pea sugugi vahetult kerise kõrval istuma või leili viskamiseks end paremasse asendisse sättima, vaid käepide on mugavaks käepikenduseks.

Ma väga tihti ei vaimustu, kuid see toode meeldib mulle küll väga! Kusjuures see oleks ideaalne kingitus ühele tõelisele saunasõbrale või hoopiski huvitav lähenemine soolaleivakingiks. Seetõttu on mul hea meel facebookis üks Saunazza leilivihmuti välja loosida! Hoia silm peal, sest mäng läheb käima 15.04.19. PS! Loos väärtuses 72 eurot.

Mõnusat leili soovides,

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga