Q & A!

Nonii, enamus vastused said VLOGI, vahepeal tuli neid juurde, nii et filmisin mõned klipid ka kodust üles 🙂

 • Kas ühine kodu on kuidagi teie suhet mõjutanud? Ehituse käigus tekkisid mõned lahkarvamused ka?

Ühise kodu ehitamine on suhtele ainult hästi mõjunud. Olen kuulnud küll “kui pärast maja ehitust veel koos püsite, siis on asjaga hästi!”, kuid meil läks kuidagi väga libedalt see tee. Eks ikka oli vaidlusi, aga olime üsna samal meelel, milline peaks lõpptulemus välja nägema, siis ei olnud tarvis suuremaid kismasid maha pidada 🙂 Ma isegi ei oska suuremaid lahkarvamusi välja tuua, sest maja materjal, olemus, plaan, seinavärvid, sisematerjalid, santehnika, üldse tehnika.. et kõiges saime kiirelt kompromissile. Ma peamiselt valisin välja ja Erik kas nõustus või soovitas midagi muud. Sellist suurt maitse erinevust nagu polnudki. St. kas panna tapeet või värvida, kas kollane või punane jne.

 • Miks te vana auto maha müüsite?

Müüsime maha, sest tahtsime midagi värskemat ja suuremat. Meile mõlemale meeldib sõita linnamaasturitega, nii et uueks valikuks sai Honda CRV. Oleme tegelikult viimase seitsme aasta jooksul nii palju autosid vahetanud. Vahepeal on kodust läbi käinud Mazda626, Honda Accord, Toyota Corolla, Honda CRV, Land Rover, Volkswagen Passat, Mazda 3, Toyota Corolla Verso. Ostud – müügid on olnud niisama vahetuse mõttes, kuid maja ehituse ajal sai lihtsalt raha kokkuhoiu tõttu kõik maha müüdud ning meie viimane Corolla Verso ostetud. Ammu juba rääkisime, et hoiaks vahelduseks autodel silma peal ning reeglina valime kas Honda, Toyota või Volkswageni vahel. Viimastel aastatel on ka KIA silma jäänud ning seekord tahtsime valiku teha vaid Honda CRV või KIA Sportage vahel.  Jumalale tänu, täpselt sobival hetkel avastasime oma uue auto ja saime super heale diilile. Müüjaks oli naisterahvas, auto üsna vähe läbi sõitnud ning täisvarustuses. Boonuseks on muidugi kõik hooldused Catweesis tehtud, nii et superluks!

 • Lennal ja Noral on üsna lähestikku sünnipäevad. Kas peate koos või eraldi, kas Nora esimest sünnipäeva tähistate mängutoas või kodus? Mida lastele sünnipäevaks kingite?

Ma sünnipäevadest väga pikalt ei kirjutakski, sest täna on juba PIDU, millest kirjutan hiljem pikemalt! Pidutseme kõik koos ning Nora sünnipäeva paiku lähme perega taas spasse 🙂 Lenna saab sünnipäevaks kaua soovitud jalgratta ning Nora vaeseke, peab leppima fotoraamatuga esimesest eluaastast  – teise lapse rõõmud 🙂

6 thoughts on “Q & A!

 1. Mia says:

  Kui Erik saab vanemapuhkust, siis ta võtab ju Papsiga kodus kampaaniast osa või käib ta selle kõrvalt tööl? Meil on nii tehtud, et mees saab vanemapuhkust ja mina olen töötuna arvele võtnud. Kas sa oled ka töötuna arvel või kuidas sul haigekassa on?

 2. Triinu says:

  Kui mees saab vanemahüvitist, siis ei saa ta ju täiskohaga tööl käia? Erik käib seega osaajaga tööl ja saate koos rohkem perena aega veeta? Või saan ma millestki valesti aru?

  • NautigeHetke says:

   Mees käib täisajaga tööl ja saab VH. VH saab töötades vähem, kui kodus olles.. kuid mitte vähem, kui pool pslgast 🙂

 3. Mari-Liis says:

  Mul tekkis videot vaadates selline küsimus, et kuidas te teleka nii ilusasti seinale saite, et ühtegi juhet alla ei ripu? Muidugi teleka taga pistikupesa, aga digibox – kuhu see ühendatud on? Ma tahan endale ka nii, et teleka ja telekalaua vahele ei tule juhet! Nõuandeid? 🙂

  • NautigeHetke says:

   Meil sai ehituse ajal planeeritud nii, et teleka alla ja teleka taha said dubleeritud kõik pistikud ja antenni otsad. Ehk siis muidu on jah teleka all, kus pistikud jäävad meil tulevikus kapi taha ning kui muidu jookseks kaablid seina pealt telekasse, siis meil jooksevad plastiktoru sees seina taga samad otsad telekasse. Alla jätsime sellepärast, et on ka muusikakeskuse jms. jaoks ehk tarvis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga