Puuviljavalik ja maitsev loos Good Gout’ilt!

Juhhuu! Saan teid nädala keskel rõõmustada uue loosiga! Alustan postitust toreda tagasisidega viimase loosi võitnud emalt:

Tere! Annan väikse tagasiside. Mul plika väga ei armasta porgandipüreesid aga porgandi ja kana oma läks väga hästi alla.Täna proovisime bataadi oma , see maitses nii hästi , et võttis kohe plikal köhima nii kui miski meeldib talle väga või on ülimalt hea tuju. Bataati maitsesin ise ka natuke ja päris huvitava maitsega oli. Polnud päris selline nagu ma harjunud olen . Mingi maitse oli juures aga kiidan ka heaks. No müsli on meil kui väike nali .. olen kaks korda proovinud siis pudelist anda, korra siis joob ja siis viskab pudeli nurka ning läheb mängima tagasi. Ise proovisin ka tilga siis müslit, kuid ei saanud aru et oleks mingi uus maitse. Aga proovin mingi päev uuesti, kuid siis juba kohupiimaga. Nüüd kohe hakkame proovima püreedest  ja lasen lapsel ise valida, mis on tema jaoks siis kõige ilusam pakend 🙂

Nora saab meil kohe varsti 8 kuud vanaks ja praeguseks on ta söögilaud välja kujunenud nii, et lisaks piimale sööb ta 3-4 korda päevas putru/püreesid juurde. Kui me eelmiseid valikuid proovisime, siis läks talle kõik nii hästi peale ning tundus, et ta on üleüldse rohkem „soolaste“ püreede austaja.  Küll aga nüüdseks on tal juba pikemat aega toidustreik olnud ja teine on nii pirtsakas, et kui ei sobi, siis surub suu tugevasti kinni. Kahtlustan, et streik on ehk hammaste tulekuga seotud, aga ei muretse sellepärast nii väga, sest neiu on vaikselt jälle uusi asju proovima hakanud. Suure tõenäosusega hakkab ta taas korralikult sööma. Jätsin taotluslikult Good Gout puuviljavaliku hilisemaks, sest see on nagu kirss tordil. Naersin suurema streigi alguses, et küll on tore püreedest kirjutada, kui laps ei tee suudki lahti, mistõttu kirjutangi alles nüüd. Valik on suur ning taaskord on mõnusad puhtad maitsed tuubi pandud. Lastevanemate elu on kohe palju mugavam, sest need pakendid on minu arvates ideaalsed vahendid toidu kaasaskandmiseks.

Good Gout pakub Eestis ökoloogilist õuna, – ananassi, – mango, – banaani, – ploomi, – pirni, – maasika/banaani, –  ja õuna/ebaküdooniapüreed. Esimesed, ühemaitselised püreed on sobilikud juba alates 4. elukuust, kuid tundub, et neid kasutatakse lõpuni välja. Minu arvates on need täitsa magusa asendajaks. Näiteks Lennale lähevad küll magustoidu nime all need hästi peale.

Ühtlasi on Good Gout’i sortimendis ka jogurti põhjal püreed.  Kaks neist on puuvilja, jogurti ja teraviljaga ning üks puuvilja, jogurti ning pruuni riisiga. Need peaksid hästi sobima taimetoitlastele, sest tundub, et meie ümber leidub omajagu vanemaid, kes beebidele liha proovida ei annagi. Nii, et kui eelmine kord sai palju räägitud looma – ja linnuliha püreedest, siis seekordne toodete tutvustus on täiesti lihavaba.

PS! Tootevalikuga saad täpsemalt tutvuda ning toidu otse koju tellida SIIT!

Nora pealt on näha, et jogurt on tema jaoks veel võõras. Need polnud esimesed korrad, kus ma talle proovida olen andud, kuid tundub, et veel on vara. Ainuke, millega suu uuesti lahti tegi, oli banaani-jogurtipüree, sest ilmselt tundis mingisuguse tuttava maitse sealt ära. Muidugi lapsed on individuaalsed.. Ent väga hästi sobivad talle puuviljapüreed, sest kui „soolaste“ toitude tuubide puhul sööb ta vaid pool ära, siis puuviljaomadega pole mingit probleemi, ootab juba suu lahti uusi ampse 🙂

Muideks! Suur valik Good Gout’i puuviljapüreedest on Selverites hetkel soodushinnaga ning soodustus kehtib siis partnerkaardi algusel ning kehtib kuni 18.09! Seega seadke sammud poe poole ja ostke suurem varu ette ära 🙂

Ja muidugi ei saa ma mainimata jätta, et loosi läheb kõikidest puuvilja – ja jogurti sortimendist üks valik!  Nii, et mis saaks parem olla, kui ühel toredal päeval sulle 11 tuubi beebitoitu postiautomaati potsatab!?

Selleks, et loosis osaleda, märgi Good Gout Eesti ja Nautige Hetke facebookis meeldivaks, jaga postitust sõpradega ning jäta endast kommentaariumis märk maha!  Võitja loosin välja 20.09.17!

20 thoughts on “Puuviljavalik ja maitsev loos Good Gout’ilt!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga