Plaanid Taanis, suveplaanid!

Suvi on kohe ukse ees! Hakkasin siin mõtlema suveplaanidele ja tundub, et ees on ootamas palju puhkust. 15. juuni lõpetan oma töölepingu praeguses töökohas ära ning suveks midagi uut ei vaata. Lenna saab meil tegelikult ametlikult lasteaeda 2017. september, kuid ilmselt nii kaua ma kodus ka istuda ei jaksa. Arvan, et 2017. jaanuaris hakkan teda lastehoiuga harjutama.

Minu esmased suveplaanid on seotud Lennaga – potilkäimine, lutist vabanemine ja pärast seda siis oma tuppa kolimine! Loodetavasti augusti lõpuks saan ma öelda kõigis kolmes punktis CHECKED ja ehk selleks ajaks ongi igasuguste titeasjadega ühelpool 🙂 Enne jaanipäeva tahaks teiste detsembri”beebidega” kohtuda, niisiis hakkasimegi juba plaani pidama. Lihtsalt ülilahe oleks sõbrakesed taas kokku viia. Viimati oli suurem kogunemine eelmise aasta suvel. Sügisel korraldasime mängutubades mängutunde, kuid seal oli pigem väiksem enamus kohal. Kohe järgi tuleb siis jaanipäev, milleks suuremaid plaane pole. Ilmselt peame seda perekeskis. Meil on oma suurem lõkkeplats, kus me õhtu lõpuks tavaliselt koguneme. Pärast jaane on minu ja Eriku sünnipäevad, mida me otsustasime koos pulma-aastapäevaga Taanis pidada. Küll aga järgmisel aastal tahaks kindlasti midagi lahedat oma 25. juubeli puhul teha 🙂

Nädalake enne Taani reisi olen plaaninud klassikokkutuleku ning seda ootan ka väga! Viis aastat on lõpetamisest möödas ning seetõttu otsustasin korraldamise enda peale võtta. Tegelikult enam suurt korraldada polegi, sest peokoha eest on tasutud ja nüüd piisaks vaid sellest, et enamus kohale tuleks! Kokkutuleku otsustasime korraldada Küla Villas, kus meie pulmgi peetud sai! Ideaalne koht selliste ürituste läbiviimiseks 🙂

Nüüd aga juttu Taanist! Ma ei oska oma õnne eriti ära kirjeldada. Mul on nii hea meel, et saame sel suvel kuhugile kahekesi reisida.  Üks välisreis aastas on selline tore “must be”. Kirjutasin ka möödunud kord, et Taanis pole me kumbki varem käinud, nii et uus ja huvitav! Erik tegi aasta alguses mulle ülitoreda üllatuse ja ostis Beyonce piletid ära. Jumal tänatud, et koheselt pärast seda otsustasime ka lennupiletid ära osta. Sisetunne ütles, et kui kohe ei osta, siis hiljem peame Beyonce piletid ilmselt maha müüma.  Õhku jäi veel majutuse küsimus ning kirjutasin pea kõikidesse meile sobivas piirkonnas olevatesse hotellidesse, soovides ikka ja ainult head hinda! Ja nii saime me ülihea diili ning ööbime selle reisi ajal Avenue hotellis, lausa juunior sviidis! Kes on antud hotelliga varem kokku puutunud, võib kogemusi jagada! Muidugi vedas meil igatepidi, sest leppisime eurodes kokku kindlas summas, millest me üle minna ei taha. Ja nüüd lõpuks, kui maksma hakkasin, vaatasin, et kurss on meie kasuks pöördunud. Lausa nii, et saime ööbimise veel – 77 eurot soodsamalt 🙂 Hea tunne, et kõige eest on lõpuks tasutud ning ütlesin juba Erikule ka, et kui kaasavõtmiseks raha ei ole, siis pakime koti kiirnuudleid täis või hommikusöögilauast lahkudes puistame õhtuks toitu taskusse. Tegelikult saan töölt lahkudes veel puhkuserahad ning kõik on mõeldud ainult kaasavõtmiseks. Tuleb ikka korralikult tähistada sünnipäevade, maja ehituse ja pulma-aastapäeva puhul!

Minekut teeme siis 23.07, hommikul 5.00 paiku ning tagasi tuleme 25.07 pärastlõunal 🙂 Lenna ja Vilkuri katsume vanaemade peale ära jaotada!

IMG_20160517_103940

6 thoughts on “Plaanid Taanis, suveplaanid!

 1. Kaisa says:

  Väga äge! Taanis on kindlasti väga tore, Beyonce kontsert kohe eriti lahe ja Junior Sviidi vastu poleks ka midagi:)

  Kõikide nende asjade tegemine oleks ka minu unistuse täitumine:) See show võib seal ikka vinge olla.

  • NautigeHetke says:

   Jaa! 🙂 Ootan ise ka pikisilmi. Eriti veel, sest Beyonce on alati meeldinud ka 🙂

   Järgmine tuur võta kindlasti kohe varakult plaani, maksku mis maksab!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga