Pärast pikka pausi ..

Pole tükk aega bloginud. See nädal oli nii tegus, et ei jõudnudki korralikult arvuti taha ning siis kui aega tekkis, läks arvuti remonti. Selle nädala esmaspäeval korraldasin Vaela Koostöökeskuses väikelaste vanematele ühishommiku, kus viisime läbi esmaabikoolituse. Koolituse viis läbi Margit Pärn ja tõesti suured kiidusõnad, sest koosviibimine oli väga informatiivne ja tore. Ühtlasi sain tuttavaks teiste Kiili emadega. Väga vahva! Õppisime väikelaste elustamist ning seda kuidas käituda erinevates ootamatutes olukordades nagu põletused, luumurrud, lämbumine jms.  Selline tunne tekkis, et kui me nüüd Erikuga septembri lõpus reisile lähme, siis kirjutame küll vanematele A4 märksõnad, mida mingis olukorras teha.  Näiteks üks suurimaid vigu on, kui lämbumise korral haaratakse tittedel jalgadest ja raputatakse edasi tagasi. See võib väga halvasti lõppeda.
Mis reisi puutub, siis maksime piletite ja elamise eest teisipäeval raha ära. Ei jõua ära oodata! Tahame sellest puhkusest maksimumi võtta ja tean, et saame Lenna kindlalt ämma ja minu ema hoolde jätta. Eks väike mure on ikka, aga see käib asja juurde. Kindlasti on igatsus ka suur, aga plaanime iga päev ikka korra skypeda. Minek on siis Küprosele, kohanimeks Paphos ning kompleksi, mille nimi on Avanti Village. Korterhotell on rannast 300 m kaugusel, restoranid ja baarid on 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel. Kõik hea ja mõnus on käe-jala juures J Plaanime rentida rolleri ja sellega erinevaid lahedaid kohti avastada. Igatahes, eks kui reisil käidud, saan pikemalt kirjutada, mis ja kuidas! 03.10 tähistame Küprosel ka meie 10’ndat ühist aastat!

Sel nädalal tekkis mõte panna kokku beebide veealuse pildistamise grupp. Huvitundjaid tekkis nii palju, et nüüd on hoopis kolm gruppi koos. Olen ammu mõelnud, et kuna Lenna selline veesell, siis võiks ju järele proovida. Küll aga hirmutas mind mõte, kuidas ma oma beebi vee all lahti lasen ja ise kõrvale astun. Käisime siis ujumistrennis ja palusin treeneril Lenna peal ette näidata. Krista siis võttis Lenna, seletas rahulikult, et seda saab ainult siis teha kui ise valmis olen ja lasi Lennast lahti. Lenna siis liigutas end vee all oma 4-5 sekundit ja treener võttis ta välja. Neiu ei teinud teist nägugi, kuigi tavaliselt kui ma ta vee alla panen, siis väljatulles on nägu selline nagu hakkaks uppuma. Tahtsin siis ka proovida ja Krista ütleb, et kui valmis oled, siis lase lahti. Vaim oli valmis, aga füüsis mitte. Läks ikka oma väike aeg ja nii ma Lenna vee alla lasingi. Vajus üsna põhja ja siis haarasin ta välja. Ühesõnaga polnudki midagi nii jubedat ja arvan, et saame ehk paar õnnestunud pilti kätte! Pildistamine toimub juulis, nii et aega veel on. Kirjutan sellest ka omal ajal pikemalt. Kui keegi veel huvitatud on, siis kirjutagu mulle sõnumitesse. Pildistamine toimub Tallinnas, Audenteses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga