Orgaanilised snäkid sinu lapsele!

Mul on hea meel teile tutvustada uut tulijat turul –  www.orgaanilinebeebitoit.ee. Eriti hea meel on seetõttu, et esiteks pakutakse orgaanilisi tooteid, teiseks pakutakse head hinda ning kolmandaks konkurents mõjub ainult hästi!

HIND

Ilmselt igaüks meist on juba ammu aru saanud, et tavalistest jaekaubanduskettidest pärit beebitarbed, sh. ka toit on korraliku juurdehindlusega. Muidugi tundub justkui mugav, et laod ka snäkid muude asjadega korvi ning ostad ühes. Samas tõesti, tasuks siinkohal tähelepanelik olla. Võtsin huvipärast eselveri (mida ise aktiivselt kasutan) ja orgaanilinebeebitoit.ee veebilehed lahti ning kõigepealt jääb mulle silma hinnavahe, vt. ise:

Arvestamata soodushinda, on kõige tavalisemate riisikookide hinnavaheks 0,79 senti!

Hinnavahe on ju märkimisväärne ja kindlasti tasuks beebi – ja lastetoiduga seonduvaid oste paremini planeerida. Ma liigitaks snäkiostu umbes samasse katergooriasse, mis lemmikloomatoidu. Mõlemat on paras tellida kord kuus ning suuremas koguses korraga. Hinnas võidad igatepidi.

VALIKUVÕIMALUS

Ja isegi, kui hind ei pane kukalt kratsima, siis valikuvõimalus teeb seda kindlasti. Muideks olin koguaeg arvanud, et Selver vahendab ka Ella’s Kitcheni näputoite, aga tuleb välja, et siiski mitte. Hakkasin siis otsima ja kurvastuseks võib tõdeda, et krõbedale hinnale on valik nii üksluine, kui üldse olla saab. Suutsin tuvastada vaid viis Organixi toodet, millest osade maitsed kordusid. Lisaks jäid silma HIPPi tooted ja sellega asi vist piirduski. Orgaanilinebeebitoit.ee annab hea võimaluse pakkuda ka erinevaid maitseid. Ei pea piirduma ainult õuna ja porgandiga. Nende kodulehelt leiab erinevate brändide alt 57 toodet ning maitseid ja snäkkide erivorme on nurgast nurka . Näiteks miks mitte pakkuda tavapärasele õunale vahelduseks tomatit, basiilikut, juustu, pastinaaki, mooniseemneid,  + erinevate puuviljade mixi. Muideks võib arvata, et laps lepib kõigega, aga Norale näiteks lähevad peale vaid teatud konsistentsiga snäkid. Meie eelistame igasuguseid väikseid rattaid, rõngaid, kettaid ning ühtlasi suussulavaid pulki.

NATURAALNE JA TERVISLIK

Mis kõige tähtsam! Kui sa juba lapsele snäkke pakud, siis eelista ikka naturaalset ja tervislikku, eriti kui see maitsev ka veel on. Kodus anname ikka Norale puuvilju või porgandit, aga see on tõesti ainult kodus. Väljaspool kodu eelistangi kasutada tuube või snäkke. Tihti on näiteks autosõidu ajal need suureks abimeheks. Olen küll suur planeerija, aga üksikutel kordadel on ikka ette tulnud, et ei jõua enne seda suurt näljakisa koju. Selleks puhuks on alati kotis mõni snäkipakk olemas. Ise jälgin beebitoitu tellides , et kui juba ostan, siis võiks see olla võimalikult puhas. Käsi ei tõuse ostma näiteks HIPP tooteid, milles sisalduvad nisujahu, suhkur, tärklis ja muu selline kräpp. Siinkohal tõesti kiidusõnad Organix’ile, Ella’s Kitchenile ning pakkuja kodulehelt leiab ka väiksemaid tegijaid, kes pakuvad naturaalset ja kvaliteetset toitu.

KASUTAJASÕBRALIK VEEBILEHT

Mida enam ma läbi epoodide tellin, seda rohkem ma panen tähele kodulehe kasutajasõbralikkust ja www.orgaanilinebeebitoit.ee  võib küll kiidusõnad saada. Esilehel on kliendi jaoks kõik vajalik kohe leitav. Kategooriate kaupa on välja toodud tooted, mis sobivad erivanuses lastele –  toidud alates 6. kuust ja 1. eluaastast, eraldi veel beebipudrud. Altpoolt leiab veel sooduspakkumised, uudistooted ja populaarsed tooted. Ühesõnaga nipet-näpet asju, mida ise veel jälgin (otsetee suhtluseks, põhjalik informatsioon toodete kohta jm), võiks veelgi välja tuua, aga ehk pole lugeja jaoks vast nii oluline.

Igatahes minu siiras soovitus nii raha säästmise, mugavuse, kui ka parema valiku osas, on tellida korraga suurem kogus snäkke epoest ette. Boonuseks on võimalik ka ise kaubale Tallinnas järele minna või kui mujalt tellid, siis jaga teiste emadega postikulu rõõmsalt ära! Säilivusaeg on neil ju üsna pikk ning väga mugav on aegajalt kapist mõni pakk kotti kaasa pista.

PS! Muideks ma poleks uskunudki, aga Lenna, kes on juba Kinder Surprisiga ära rikutud, valis endale täna magustoiduks ühe kakao- apelsinibatoonikese ning kiitis, et see on väga hea ja magus. Natuke piinlik, aga kui lapsed magasid, sõin ma magusapuuduses ise teise ära. Mina, väga suure magusasõbrana, kiidan ka heaks!

LOOS!

Ühtlasi saan teid rõõmustada, sest orgaanilinebeebitoit.ee kingib ühele lugejale kastitäie snäkke ära! Selleks, et loosis osa võtta, märgi facebookis Orgaaniline Beebitoit meeldivaks, ole blogi lehe jälgija ning jaga postitust!

Auhinna loosin välja 24.02.18!

One thought on “Orgaanilised snäkid sinu lapsele!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga