ÕIGE AEG: VOL3!

Rõõmsad, rõõmsad uudised! Juba mõne kuu pärast liitub meie perega täiesti uus ja värske beebi! Andsime vaba voli ja aega läks umbes täpselt üks kuu. Vot see on rekord ja annab mõista, et tulemas on tõeliselt võimekas beebi. Ütleme nii, et ma poleks elusees arvanud, et ma veebruari alguses juba kaks triipu rasedustestilt leian! Olgem ausad, siis mõni nädal varem olin ma täiesti haigeks jäänud ning sellele järgneski nädalane põdemisperiood. Seega see rekordiomanik üllatas meid juba enne, kui oodata oleks osanud.

Viiendal kuupäeval tundsin, et mu sees toimub midagi tavapärasest teistmoodi. Ma ei tea, kas asi on minu kehas või tunnetuses, aga olen kolme raseduse puhul juba enne testi ostmist üsna veendunud olnud, et nüüd on asi õige. Läksin parasjagu bensiini võtma ning veeresin oma 0 km läbisõiduga jaama. Tankisin auto täis, korrutasin oma peas „jah, siin kõrval on apteek, aga ÄRA KIIRUSTA!“.. kuna tegu on ikkagi minuga, siis umbes minut hiljem olin ma rasedustesti eest maksmas. Läksin siis koju, ei öelnud midagi. Mõtlesin, et no põnevus on juba nii suur, et hommikuni nüüd vaevalt oodata kannatab. Test näitas koheselt kahte triipu ning kui esimese raseduse puhul olin ma nii ülevoolavalt põnevil, nutsin ja keksisin.. teisest rasedusest kuuldes olin veidi hirmul ja segaduses, siis nüüd kolmandaga ilmus mu näole üks suur ja rahulolev naeratus! Hah, kolmas? Kökimöki! Kaks tundus hirmutav, kolm kohe kuidagi mitte (no ootame, kuniks mulle päriselt kohale jõuab). Nagu esimeste rasedustega, ei erinenud ka kolmas – võtsin telefoni, tegin pildi ja „send to“ Laura. Vannitoas veetsin ikka omajagu pika aja.. mõtlesin, et ei tahaks kohe Erikule öelda, et no võiks ikka ägedalt üllatada. Khmh, ma pidasin vastu maksimaalselt pool tundi.. läksin vannituppa tagasi, võtsin testi ja suundusin elutuppa. Erik parasjagu toimetas lastega põrandal, kui ulatasin Norale testi ja ütlesin, et annaks issile, AITÄH. Reaktsioon oli sama ehe ja lahe, kui teistega. Tundub, et Erik ootas kolmandat uudist veel rohkem kui esimesi.

Esimesed mõtted ja arutelud

Mina üritasin oma ülevoolavat rõõmu võimalikult palju tagasi hoida, sest enne Norat oli mul üks raseduse katkemine ja ei tahtnud seda pettumustunnet uuesti tunda. Niisiis otsustasin, et koondan kõik oma positiivsed mõtted ja soovid tulevasele kõhutegelasele ning ei hakka meeleheitlikult kiirustama. Olen lugenud, kuidas mõni teine teeb enne esimese arstivisiiti veel mitu testi ja käib verd andmas jpm. Mina ei näe sellel mõtet. Pärast ühe raseduse katkemist olen enda jaoks selgeks teinud, et laps tuleb siis, kui ta tulema peab – terve ja tubli! Kui rasedus katkeb, siis on see selliselt ette nähtud. Usaldan oma keha ja seda väikest terakest seal kõhus! Seekord ootan ma enne veel nädalakese, kui üldse arstile aega hakkan panema. Esimese UH plaanin 8 – 9. nädala paiku teha ning siis teatame ka perele. Teie saate tiba hiljem teada, ilmselt, kui KV uuring ka tehtud on!  Kuid siiski otsustasin jagada meie möödunud aasta mõtteid, sest uskumatu on mõelda, kuhu kõik meie esmased mõtted välja on viinud.

Sooviksin sugu saladuseks jätta, kuid Erik arvab, et pole mõtet. Juba sellepärast, et pärast kaheksa kuud hoidud infost ja siis ühtäkki tuleb kuskilt kogemata välja.  Mina mõtlen jällegi, et kuna see saab olema minu viimane beebi, siis oleks see vast üllatus, kui sekund enne kohtumist, selguks, kas tegu on poisi või tüdrukuga. No näis! 🙂 Üldse mõtlen, et tahan seekord paljusid asju teistmoodi teha.

Võtsime ette minu viimase postituse teemal, miks ei peaks kolmandat last saama ning nii mõnegi koha peal naersime. Lugeda sai suurt väsimust, kuid olgem aus, mõnes osas on kindlasti ka tõde peidus. Mul said ju enamus beebi asjadki maha müüdud! Samas ongi hea, saab veidi vaheldust! Siiski, hetkel võtame asja küll väga rahulikult, sest oleme juba varasemalt plaaninud oma edasise elukorralduse teisiti.. kuid sellest juba juttu hiljem!

Põnevad ajad, vol3! 🙂

7 thoughts on “ÕIGE AEG: VOL3!

 1. jaanika says:

  Te käite mallukaga praegu lahedalt ühte sammu! Mõlemad tahtsite lapsendada ja selle asemel saate hoopis oma isikliku kolmanda lapse 😀 Lisaks on kaks eelmist tüdrukut, nii et täitsa ühtekad olete 😀 Palju õnne ka muidugi 🙂 Minul on kolm poega ja ütlen ausalt – kolmega ei ole raskem kui kahega 😉

  • NautigeHetke says:

   Jaa! 😀 Selle vahega, et tal nüüd kolmas üllatusbeebi ja ilmselt ta oleks ikkagi hoolduspereks hakanud, kui ise ootamatult rasedaks poleks jäänud. Meie jaoks oli hoolduspere variant välistatud.
   Aitäh! 🙂 vaatame, kuidas selle kambaga minema hakkab! 🙂

 2. A4 says:

  Palju 6nne…meil ka nyyd kolm..kolmas on 4kuune..ausalt on lihtsam t6esti kui kahega..kuna meil ka see viimane laps siis seekord andsin endale v6imaluse proovida neid asju nida eelmistega teinud/proovinud polnud…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga