Nora 4. elukuu

IMG_5968

Meie armas silmatera on nüüdseks neli kuud vana! Seekord naudin ma väga seda beebiaega. Lennaga oli ikka nii, et ootasin pikkisilmi, kuidas ta 1-2 -3 – kuuseks saaks, rääkima hakkaks, iseseisvuks jpm. See aeg on nii ruttu kätte jõudnud, et Nora puhul ma küll midagi kannatamatult ei oota. No näiteks võiks talle hakata uusi maitseid tutvustama, aga kuidagi üldse ei kibele seda söögitooli teisest toast ära tooma. Ilmselt võtan selle ette siis, kui parasjagu tuju peale tuleb.

Nora on tõeline väike õnnistus, kelleta elu enam ette küll ei kujutaks. See väike inimene on nelja kuuga nii hinge pugenud, et musitaks teda hea meelega koguaeg. Ta on nii tubli ja usin, täpselt nagu Lennagi väiksena. Selline väike visa hing, kes keerutab juba usinalt mööda mängumatti ringi ning haarab kõike, mis käeulatusse jääb. Pärast keerama õppimist veedabki ta enamuse ajast põrandal maas. Viimase kuuga on ta nii palju suhtlema hakanud, et puristab pidevalt juttu läbi huulte ning seda saadavad mõned rõõmukilked.  Ühtlasi on ta ka väga hea koostööpartner, sest kõik toimetused saavad Nora kõrvalt ilusti ära tehtud.

Aina enam vormib ta oma päevakava ning on lõpuks läinud üle kolmele unele – hommiku,- lõuna, – ja eelõhtuunele. Nora magab nii õues kui toas. Pärast seda, kui ilmad soojaks läksid, kolis ta tuppa, sest kärus võis 3-tunnisest unest unistada. Samuti kolis ta lõpuks oma voodisse ümber. Küll aga pärast varahommikust söömist jääb ta meie voodisse edasi magama.  Endiselt on rinnapiimal, vahel saab segu juurde. Pikkust on ta visanud kuhugile 65 cm ligi ning kaalunumbrit tõstnud ca  .. peab veel kaaluma!

Nora kohapealt ei saa küll mitte millegi üle kurta! See ideaalne väike beebi oli täpselt see, mis meie perekonnast veel puudu oli ja ma  olen ääretult õnnelik, et ta just meid oma vanemateks välja valis 🙂

PS! Kui satud tihedalt siia blogisse, siis mine anna üks toetav hääl www.eba.marimell.eu. Asume pere- ja beebiblogide katergoorias  🙂 Aitäh sulle!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga