Naturaalsed TUDUkad lastele!

Juba mõni aeg tagasi võttis minuga ühendust Kadri, kes lõi pea kolm aastat tagasi oma väikse lapse kõrvalt uue brändi TUDUkids ning ta uuris, kas oleksin huvitatud koostööst. Sõnum jäi mõneks päevaks ootele, kuna praegu on kodus natukene päris väsitav periood käsil, mistõttu mind, kui päris aus olla, koostööpakkumised eriti köitnud pole.  Ühel päeval lugesin siis meili uuesti läbi ja jäin juba lähemalt uurima, mida TUDU enda poolt pakub ning saatsin siis koheselt ka jaatava vastuse. Enne asjade kättesaamist olid mõningad eelarvamused, kuid kuna tegu on tubli Eesti tegijaga, siis ei näinud ma mingit põhjust, miks mitte TUDU tooteid proovida.

Kadri sai brändi loomisel just nimelt inspiratsiooni oma enda lapsest, otsides erinevaid võimalusi, et parandada tema uneprobleeme.  Nii asendas ta tasapisi sünteetilised materjalid looduslike vastu ning sealt sündisid ka esimesed TUDUriided. Kõik tema ideed on tulnud elust enesest ning nii on ka sortiment ajaga kasvanud.

Esiti, kui kahtlesin, siis mõtlesin ikka, et miks peaksin ise eelistama TUDU riideid näiteks imearmsatele Lindexi uneriietele või pontšot jaekaubandusest ostetud saunalinale? Eks ma ikka esitan endale taolisi küsimusi üsna tihti, enne kui koostöö osas käed sõlmin, kuid seekord lasin lihtsalt minna.

Paki saabudes oli kõige enam elevil Lenna, sest kellele ei meeldiks kingitusi saada? Krabistasime kõik lahti ja leidsime pakist uue „Väike Koaala“ kollektsiooni vannilina-pontšo, Lennale pesu ja Norale tuduriided. Olin positiivselt üllatunud, sest pärast lähemat katsumist ja uurimist oli minu esimeseks tagasisideks Erikule „kuule, need on päriselt ka täiega armsad“. Ma ei tea miks, kas asi on minu meeleolus või milleski muus, aga ma millegi pärast kaldusin arvama, et võtan pakist midagi hästi “tavalist” välja.

Eksisin, sest mulle tõesti saadud TUDU asjad väga meeldivad! Nora uneriided on hästi pehmed ja istuvad tal ilusti seljas. Eks ta on meil natukene pontsikum ja siiani kandnud laiemaid unekombesid, kuid TUDU riided hoiavad seljas väga ilusti ning alguses ikka mõtlesin, et pärast öösel rullib pluus end üles, aga seda ei juhtunud. Kui esialgu kodulehelt vaatasin, siis meeldis mulle väga ka nende eelmine kollektsioon “Uhhuu” ning koaala tundus öökulli kõrval väheke võõras loom olema. Tegelikkuses on see koaala riietele imearmsalt joonistatud. Ja kui ma esialgu mõtlesin, et miks peaksin eelistama TUDU näiteks Lindexile, siis tõepoolest on neil kõik hoolikalt läbi mõeldud. Toodetel on kasutatud naturaalset materjali ning kõik omavad kas GOTS (Global Organic Textile Standard) või Öko-Tex sertifikaati. Lisaks on riietel kasutatavad trukid niklivabad ja ei ärrita lapse nahka. Joonistuste puhul on kasutatud vaid ohutuid veebaasil värve. Ühesõnaga sellised pisiasjad, millele ju muidu ei mõtlekski.

Leenukas sai omale Väikse Koaala kapuutsiga pontšo ja see on selles mõttes hea, universaalne, et kasutada sobib vanuses 1-5 aastat ning ka meile sobib see paremini, kui tavalise rätiku kasutus. Lennat on õnnistatud korraliku parukaga ja tavaliselt võtab selle föönitamine omajagu aega ning Leenul on alati sada häda, et end tavalise rätiku sisse mässida ja seal all seni soojas olla, kuni juuksed kuivaks saavad. Pontšoga on mugav – viskad üle pea, jalad mahuvad praegu veel sinna alla sooja ja jääb igasugune muu sättimine ära. Muidugi on temaatiline rätik tavalisest armsam ka. TUDU pontšol on kapuutsile tikitud Väikse Koaala silmad, nina ja suu.

Mainisin postituse alguses, et pakis oli ka TUDU orgaaniline pesu, mis istus samuti Lennale hästi ning kui muidu olen ostnud ikka erinevaid värvilisi ja lipsukestega, siis mulle üllatusena meeldivad talle need „loomaga püksid“ (Lennale ei meenu vist koaala öelda!?) väga.

Selliste koostööde puhul on mul alati hea meel midagi välja loosida, sest siis saate ise ka veenduda, et ei aja niisama udujuttu. Facebookis läheb käima loosimäng ning auhinnaks on “Väike Koaala” pontšo ning vabalt valitud body!

Loosis osalemiseks:

  • Märgi TUDU facebookis meeldivaks
  • Jaga postitust ning jäta kommentaar, mis suuruses ning millist body soovid!

PS! Pikkade varrukatega bodyd on s. 56 – 74 ja lühikeste varrukatega s. 56 – 80!

Loosimine toimub 1. aprillil!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga