Naised lasti linna peale

Meil on tekkinud oma “bad moms” seltskond, kes üks päev mõtles, et nad on nii rebelid, et jätavad siis kah lapsed koju ja lähevad välja. Ei, mitte niisama teed jooma, vaid meie valmistusime ikka korralikult! Ma alati naeran, kui loen tagantjärele mingeid “aasta emade” vestlusi, mis nii beebide grupi chatis kui ka sõbrannade omas taanduvad sellele, kuidas igaüks meist ootab kannatamatult klaasikese tõstmist. Mis imetav ema küll nii räägib, eks? Esimene eluaasta tuleks siiski kodus veeta, sest ema – lapse aeg on püha ja üks õige ema kohe kindlasti ei anna lapsele piimasegu selleks, et ise üks vaba õhtu võtta.

Ma hakkan üha enam aru saama, kui oluline on elu ja mina selle keskmes ka kodust väljaspool. Üks noor (või tegelikult mis tahes vanuses) inimene ei saa end defineerida ainult emana. Või õigemini, muidugi saab, kuid üks hetk võid sa end lihtsalt sinna pere – ja kodu ellu ära kaotada. Ühel päeval ongi see sinu jaoks nii tavaline, et hoiad vaid kodu korras, kasvatad lapsi, teed vaid toredaid käike ja üllatusi pere pisemate jaoks, kokkad ja kogu sotsiaalne elu taandub suhtlemisele kuskil messengeris.  Vahelduseks on see nii rikastav teha midagi teistmoodi ja näost näkku inimestega suhelda!

Veebruari lõpus istusime parasjagu Rucolas, kui arutasime, et olgu, mida siin enam ikka edasi lükata, paneme märtsis ühe kuupäeva lukku ja lähme vahelduseks linna pidutsema.. mõte veeres sealt edasi, et aga milleks siis üldse ööseks koju minna, kui linn on hotelle täis.. Viskasime veel nalja, et kui eeskujulikud pereemad (näiteks mina) kellegiga pikemalt vestlema jääb, siis teised saavad vestluskaaslasele näppude peal kolme sõrme ja kõhtu näidata või abielusõrmusele viidata. Nali naljaks.

Broneerisime endale vanasse, heasse Nordic Hotelli toad ära ning võite kolm korda arvata, kes esimesena ust kraapis, kui check in saabus. Okei, tegelikult see nii hüsteeriline ka nüüd polnud, aga kavatsesin päevast maksimumi võtta. Hommikul ütlesin E.’le tsau – paka ja suundusin Revalisse trenni, pärast mida vajasin ma tunnikest und ja kui vaikselt teised linna saabuma hakkasid, läksime me Sushi Plazasse sööma. Oi, me olime mõnusalt varunud, sest iga kord kui ma oma koti kuhugile maha asetasin, kõlksusid pudelid seal sees. Kõrvalt vaadates võis tunduda nagu see oleks meie esimene ja viimane õhtu.

Õhtu möödus edukalt. Muidugi kõige lõbusam oli meil hotellis ja ei hakkagi siinkohal täpsemalt kirjutama, sest edasi rääkides see ilmselgelt nii naljakas poleks, kui antud hetkel oli. Edasi suundusime Park Lounge, kus esinesid Stig ja Rästa Victor.. mina eriline fänn ei ole ning kuna tegu oli ühtlasi ka esimese kasiinokülastusega, siis läksime kohe õnne proovima. Teadagi saime sealt oma 10 eurosed kupongid, mis on siiski mõeldud raha maha mängimiseks, kuid mina võitsin sealt hoopis 30 eurot, mis ma kohe välja võtsin, sest Katusekohvikus vesipiip juba ootas. Oeh, see lõpp vajus meil üsna ära ning kohe näha, et seda pidutsemist peab ikka harjutama. Üks  meist hakkas juba kell 1 öösel haigutama, kuid eii, ikka pressisime end veel Venusesse ka sisse. Kohati oli täitsa tore, teisest küljest see tunglemine käis ikka väga närvidele. Mõni kodanik oli nii purjakil, et trügis seal oma järjekordse joogiga selga, nii et koguaeg hoia silm lahti, et keegi sulle otsa ei lendaks.  Eriliselt hea mõte oli jalga panna ka kõrge konts.. sest see hotelli jõudmine käis tõesõna samm sammult ja otseloomulikult pidi see toimuma ringiga, sest mäkk jäi tee pealt välja. 2.48 saatsin E.’le viimase burgeri kallistamise pildi ja siis saabus uni ning õnnestus ühe jutiga hommikuni magada – imeline!  Veekeskus ja saun äratasid mõnusalt üles ning Nordicu hommikusöök oli täpp i peal.

One thought on “Naised lasti linna peale

  1. Hootiepn says:

    I like rock songs! I really do! And my favourite yadrock band is Hootie & Blowfish! All band members has came together to give more than 50 concerts to their fans in 2019! To know more about Hootie & Blowfish in 2019 visit website Hootie and the Blowfish tour Tulsa. You won’t miss concerts this year if you visit the link!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga