Nädalavahetus – kino, sõbrad, pidu, hotell & koristada, koristada, koristada

Ma ei tea, mis toimub, aga viimased kolm nädalat on nii kiiresti läinud, et mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuidas see võimalik on. Neljapäev on mul nädala viimane tööpäev ja kui see kätte jõuab, siis algabki minu jaoks juba nädalavahetus. Ja need lähevad ka nii kiirelt, et varsti avastangi end detsembrikuust.

IMG_20151114_151129

IMG_7834

Sel nädalavahetusel käisime üle pika aja väljas. Meie jaoks on pikk aeg juba paar nädalat. Ammu oli sõpradega planeeritud ühine väljaminek ning  mõtlesime, et kuna Lenna nii kui nii veedab öö ämma hoole all, siis võiks juba täisprogrammi teha. Läksime siis kõigepealt kinno, 007 vaatama, pärast mida käisime Katusekohvikus ja Bailas, kust viimasest meid lõpuks välja visati. Ja tegelikult ma jäin pikemalt sellele mõtlema, sest põhjuseks oli see, et pea kõik abielumehed läksid ilma naisteta tantsima. No okei, võibolla oldi tõesti liiga lõbusad, aga no tõesti? Üks hetk tuli turvamees ja teatas neile, et kui nad tahavad edasi olla, siis peavad naistega tantsima!? Huvitav, miks küll sama ei öeldud nende kõrval tantsivatele naistele? No ja kuna jutt läks ühest kõrvast sisse ja teisest välja, siis sai lõpuks turvamehel siiber.

20151114_230103

Meie ei viitsinud rohkem edasi olla ning läksime hoopiski Nordic Hotel Forumisse.  Hotellile ainult kiidusõnad! Oleme mitmeid kordi **** hotellis ööbinud, aga nii ilusas veel mitte! Kõik oli justkui uus. Toa saime kõige kõrgemale korrusele, seetõttu oli ka vaade super.  Asukoht on hotellil muidugi ideaalne, sest 5 minutit kõndis kinno ja teine 5 minutit  Vanalinna kohvikusse. Nii, et kõik oli käe- jala juures. Hotellis oli veel ka lõõgastuskeskus, mille peale tulime liiga hilja, sest ujumisriideid kaasas meil polnud. Meil oli äriklassi tuba ning tõesti väga kena. Ruumi oli piisavalt ning kõik vajalik olemas – minibaar, hommikumantlid, sussid, tervitusvesi jms. Vannituba oli mõnus avar, kuid miinuseks ehk see, et üks seina osa paistis läbi.

IMG_7811 IMG_7816 IMG_7829

Ja eraldi peaks kindlasti välja tooma hommikusöögilaua. Tõesti wow, valik oli nii suur! Võrreldes välismaa **** hotelliga, ei ole see võrreldavgi, kui hommikusöögiks võid valida  põdraliha või sinihallitusjuustu vahel. Mu valik on tavaliselt üsna traditsiooniline, aga tõesti iga maitse jaoks oli seal midagi.

20151115_101012_resized

Ja kui laupäeval sai pidutsetud, siis selle kompenseeris pühapäeval 4-tunnine koristuspäev maja peal. See on lihtsalt uskumatu, kui palju sodi ehituse käigus tekib. Pealtvaadates ei saagi aru, aga kui iga ruumi eraldi koristama hakata, siis on ikka tegemist küll. Koristasime kõik pahna kokku ning ma tegin terve maja tööstusliku tolmuimejaga üle. Tolmu ja saepuru kogunes nii kahe prügikoti jagu. Lõpptulemus oli muidugi mõnus ja puhas. Loodetavasti järgmisel nädalal alustavad töömehed sisetöödega, aga eks sellest kirjutan majapostituse all pikemalt.

Mõnusat & töökat töönädalat teile! 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga