Mõnus

Uskumatu, et see pingeline aeg on lõpuks läbi saanud. Mai alguses tundus kõik nii lootusetu ja masendav, sest tohutult palju olin ette võtnud ning kõik jooksis kokku.  Nüüd on lõpuks suvi käes, pingeline aeg koolis on läbi saanud ning olen väga rahul, et jõudsin oma eesmärgini – 145 EAP’d. Koolis on kõik kohustuslikud ained, moodul ning keeletase B2.2 käes. Jäänud on veel vabaained. Uhh, lõpp tundub tegelikult nii lähedal ning kooliga peaks sügissemestri lõpuks ühele poole saama.  Käes on viimane suvi, mil saab vabalt võtta ning teha ükskõik millist tööd, ilma et sellest midagi sõltuks. Hetkel olen lapsehoidja ühes imetoredas perekonnas ning käin hoidmas ühte pisikest alla 2-aastast preilit, kellega on meil superhea läbisaamine. 
Pulmade planeerimine läheb ka suurepäraselt. On palju, millele mõelda, kuid olen kindel, et see päev tasub end kümnekordselt ära. Oleme mõlemad põnevil, sest juba 22 päeva pärast saavad meist ametlikult abikaasad. Üritame mõlemad võtta hästi vabalt ning „pulmapeo” enda jaoks mõelda selliseks, et see oleks kui abielu tähistamine ja koosviibimine kõige lähedasematega.  Mulle väga meeldib idee sellest, et see päev saab olema privaatne ning vaid selline nagu meile enim meeldiks. Eks pulmadest saab pikamalt kirjutatud, kui põhipäev läbi saab.
Ilmad on suurepärased ning tahan sellest suvest maksimumi võtta. Juba 1. juunist olen üritanud iga vaba hetke nautida, käies Tallinnast väljas, olles Eriku, pere ja sõpradega.  Aeg läheb aga tohutult ruttu, sest kohe varsti ongi suve esimene kuu läbi!  Alati mõtlen, et pärast minu sünnipäeva on ainult 2/3 suve jäänud. Siinkohal suured tänud kõikidele õnnitlejatele ja meelespidajatele! Lõpuks sain nüüd ka täisealiseks. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga