Mõnus, uus suvejook!

Värska vesi varustas meid mõni aeg tagasi oma toodetega ning see on meie jaoks ainult puhas rõõm. Värska Originaali avastasin enda jaoks juba möödunud aasta kevadel ning ka siis saatis ettevõte meile jookide näol korraliku suvevaru. Teadagi polnud möödunud suvel vist ühtki jahedat ilma, mis tähendas seda, et mullivett sai lõputult joodud. Nii, et lõpuks kui joogid otsa said ning nägin kuskil mõnda kampaaniat, varusin endale taas korralikult vett koju. See oli juba nagu sõltuvus või must have asi, mis kapist vastu pidi vaatama. Tegelikult kiiduväärt on ka Seto kali, mida kalaja sõpradel kindlasti proovida tasuks!

Võiks ju arvata, et sel suvel on hoopis teised lood. Rase pole, imetav ema pole.. võiks vabalt iga õhtu veini juua ja alguses saigi üks pudel kappi ostetud. Lõpuks juhtus nii, et ma olen seda juba 3 nädalat joonud, sest tegelikult sobib õhtusse vabalt ka alkoholivaba Värska Vurtsvasser. Naljakas nimi. Ma alati loen kaks korda, sest on tunne, et äkki kirjutan valesti. No igaljuhul tegu on neil uue tootega ning maitseid on kaks – õun ja mustikas. Ma ütlen ausalt, et me kodus mahla ei joo ja ei joo ka väljas. Esiti, kui Värska kirjutas, et varustab meid uute toodetega, siis vastasin midagi sellist, et teate, saatke pigem ikka Värska Originaali.  Jumal tänatud, et nad oma sõnade juurde jäid, sest see karastusjook on imehea. Eriline lemmik on mustika maitsega. Mõlema joogi põhjaks on 50% mahl + 50 % Värska looduslik mineraalvesi. Samuti olen avastanud, et joogi sisse on jää asemel ülimõnus külmutatud marju lisada ning sobib ka vurtsvasseritega hästi.

Naljakas, et lapsed on ka nii erinevad. Lenna on nõus maitsma, aga üldiselt on ta siiski ustavalt kraanivee juurde jäänud. Nora seevastu jooks Värska vett koguaeg. Ja muidugi ei saa salata, kui juba Värska Originaal lapsele meeldib, siis karastusmahla näol meeldib ta veel enam. Mis tegelikult nende toodete juures eriliselt hea on, vähemalt minu puhul.. on see, et need pole sugugi magusad ning pigem isegi sellised hapu alatooniga. Ongi hea, kui ei teki sellist sõltuvustunnet ning see tuleb ilmselt sellest, et pole lisatud ei sukrut, säilitus – ega värvaineid. Maitsed on küll erinevad, aga meie pere kiidab küll heaks. Ma ei tea, kas mujalgi, aga hetkel olen ise eCoopis mõlemat jooki soodushinnaga näinud, nii et proovige järele!

Hea uudis on see, et 17.06.19 läheb facebookis loosi 18 L jagu Värska tooteid!  Saate ise nii mustika, kui õuna Vurtsvasseri järele proovida ning boonuseks juurde Värska Originaali kah!

2 thoughts on “Mõnus, uus suvejook!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga