Miskit uut Eesti turul – Annabel Karmel’i beebitoit

Rosanna on meil varsti juba 7-kuune ning lisatoidu osas oleme oluliselt mitmekesisemaks läinud. Mõneti teeb see elu tüütumaks, sest eks see algus ole selline mökerdamine. Teisest küljest jälle hästi mugav, et ei pea väljas käies alati piima valmistamiseks vahendeid otsima. Haarad aga kotist tuubi ja elu läheb edasi.

Ma olen emana söögitegemise osas üsna mugav. Minus puudub motivatsioon alla aastasele lapsele juurikaid aurutada/külmutada/sulatada. Olgu, juurviljad veel.. kuid liha!? Ei, aitäh! Tuleb tunnistada, et see purgi – ja tuubimajandus on küllaltki kulukas,  kuid see kestab vaid mõned kuud ning siis saab vast vaikselt meie kodutoidule üle minna.  Mäletan, et Noraga läks eriti lihtsalt, sest ta sõi hommikuti ja õhtuti erinevaid putrusid (riisi, neljavilja, mitmevilja, segatult siis näiteks banaaniga) ning ostsin peamiselt soolast toitu ning puuviljatuube juurde. Teadagi on beebitoit Eestis üsna kallis ning lõpuks kujuneb ikka nii, et kulutada lapse söögile ca 3 eurot/päev. Eks see ole mugavuse hind. Nora beebigrupis oli mul muidugi tõeline vedamine, sest üks ema tellis välismaalt samu brände, mis Eestiski müügil, lihtsalt kordi soodsamalt.

Nüüd lisatoidu maailma sukeldudes on vahepeal turule igasuguseid uusi tegijaid tulnud. Alles hiljuti kirjutasin ma geniaalsest BabyCool’ist, kelle tooteid me koju sügavasse tänini ostame.. kuid nende toodang seab mõningad piirangud, näiteks teel olles. Kui muidu oleme poest vana harjumuse järgi peamiselt  Salvesti ja Good Gouti tooteid ostnud, siis nüüd saatis Good Gout’i maaletooja meile proovimiseks täiesti uue brändi tooted. Nimeks on Annabel Karmel ning kusjuures ma poleks osanud poeletilt ise neid avastadagi, sest tellime toidu koju kulleriga ning vanast harjumusest trükid sisse mõned beebitoidud, mida ostukorvi lisada.

Kusjuures brändi nimi on alguse saanud UK toidublogijast Annabel Karmel’ist endast ning tegemist on Inglismaalt pärit öko beebitoiduga. Tuubid sobivad alates 6. elukuust ja sortiment on selline kirju, sest toidud ei piirdu vaid ühe maitsega ning eranditult on tegemist erinevate mixidega. Meie saime kõik sortimendid proovimiseks  – tootevalikus on 5 puuviljapüreed, 3 köögiviljapüreed ja 3 kookospiimaga valmistatud püreed. Mainin siinkohal ära, et esindatud on igasugused põnevad maitsed, sh. ka mõned tavapäratud, näiteks mais, kikerhernes ja virsik.  Tuubid ise on lõbusad ja kutsuvad ning koguseliselt on ühes pakis 100g toitu.

Loosin kaks pakki erinevate maitsetega beebipüreesid välja, ühe facebookis, ühe instagramis. Küll aga, kui loosiõnnele lootma ei taha jääda, siis sul on võimalus hea hinnaga tuube soetada kampaania raames (30.04 – 13.05)  suurematest Selveritest, sh. ka e-poest. Samuti on tooted kättesaadavad ka Prismades, Kaubamajas, Stockmannis ja Biomarketites üle Eesti. Ja muidugi on toitu võimalik soetada ka Remecomi enda veebilehelt SIIT.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga