Minipuhkus Narva-Jõesuus!

Kena koroonaaeg tühistas kõik meie suuremad plaanis, reisida türki ning külastada GoSpad. Üks hetk avastasin, et nüüd on ju pea kõik käimised valla ning võiksime ikkagi lastega väikse minipuhkuse ette võtta. Teadagi olid vahepeal imeilusad, soojad ilmad ning tundus ainuõige mõte sõita hoopis Narva-Jõesuusse, Noorus Spasse. Oleme seal tegelikult korduvalt lasteta käinud ning korra Leenuga tema beebieas.

Mõte kolmega reisimisest tundus väljakutsuv, sest ega Roosi oskab ka juba omamoodi sõnakas olla ning pole päris nii, et käime ja teeme. Kolmel inimesel veel asjast oma arvamus.  Igatahes otsapidi me Noorusesse jõudsime ning kuna toad olid üsnagi täis broneeritud, ööbisime me hoopis sviidis (mainin siia igaks juhuks ära, et tegu pole sponsoreeritud postitusega). Tegelikult hinna poolest polegi suurt vahet, kas võtta näiteks Aqva Spas peretuba või Nooruses sviit. Sisuliselt viie inimese peale ongi kahte tuba vaja, et vähegi inimlikult end tunda. Nii koosnes meie ruum ka nö kahest toast, mis olid omavahel ühendatud. Tüdrukud said siis ühes puhata, meie ööbisime teises.

Seekord vaatasin Noorus Spad hoopis teise pilguga, sest märkasin rohkem võimalusi lastele. Näiteks oli seal arvestatav mängutuba, veekeskuses eraldi laste osa, kuid lisaks veel üks bassein, kus Leenule ulatasid jalad põhja. Veel olid olemas igasugused rõngad, kätised ja muu selline tavaar. Ülimalt mõnus oli, et õues sai istuda ning einestada ning mänguplats oli seal vahetus läheduses. Muidugi rand oli kiviviske kaugusel ning jõudsime korra otsapidi sinna ka.

Tahate ma räägin, kuidas näeb välja rannapuhkus kolme lapsega, vanuses 1, 3 ja 5? Midagi sellist, et kõigepealt möllad toas nende riiete ja kreemidega ning kui korralik energia on endast antud, hakkad ranna poole liikuma ning avastad, et esimesed sammud okkaid ja kiviklibu täis liival panevad preilid juba ahhetama. Jõudsime siis rätikud maha panna, E. tahtis nendega ühes ka Roska maha asetada, kuid see preili jalgu alla ei võtnud. Eks R. pelgas liiva ja vett ja kõike mis seal rannas oli, Norsi seevastu adru ja märga liiva ning Leenu oli ainuke, kes nautis.. Niisiis jäi see ranna”puhkus” õige üürikeseks. Käisime Leenuga kiirelt ujumas ja üritasime kordamööda küpsiste ja kõrrejoogi abiga seda imelist aega pikendada. Pean tõdema, et plaan oli väga ambitsioonikas.. hiljem kogu see aeg kulutada, et liiv laste kehadelt enne tuppa jõudmist maha saada. Ennast ajas ka õhtul naerma, et oleks pidanud ikka oma liistude ja veekeskuse juurde jääma..

Muidugi lastega reisides tundub ikka see kõik hinnas parim lahendus. Meil olid mingil põhjusel õhtusöögid ka hinnas (mida me tavaliselt võtnud pole) ning oli ikka õhtul mugav küll lastele toit pikema ooteajata ette anda. Mänguväljak pikendas õhtust olemist niivõrd palju ikka, et ise saime a la carte proovida ja kena kümne minuti sees oma kokteilid kiirelt ära juua.. Hommikusöögi juures pikemalt ei peatukski. Ütleme nii, et Vspa ja Estoniaga väga võrreldav pole.

Kokkuvõttes tore oli korraks kodust välja saada ja eriti hea meel on, et lastele väga meeldis! Järgmine sihtpunkt on meil järgmisel nädalal Pärnu! Vaatame, mis meid seal ees ootab!

One thought on “Minipuhkus Narva-Jõesuus!

  1. Pingback: pic 5678

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga