Meie ühised tiirud uue jalgrattaga!

Kirjutasin oma sünnipäeva soovilistis, et tahaksin väga ratast! Erik ikka tükk aega uuris, et millist ma siis ikkagi tahan ning kuna ma sööstsin talle koguaeg erinevat infot ette, siis olin kindel, et sinna paika see ka jääb. Kuna me elame pigem maal kui linnas, siis tahtsin ratast, millega saaks käia nii piknikul kui niisama poes. Muidugi igasugused retro-rattad on super lahedad, aga nendega siin maal pole miskit teha. Naljakas, see „maa“ kõlab nagu elaksime üksi kuskil põllu peal.

Igatahes kui olin Erikult kingituse blogiraamatu näol kätte saanud, siis ütles ta, et tal on üks kingitus veel ja see ootab sauna eesruumis. Üllatus oli suur, kui leidsin sealt eest täitsa tutika, punase velo! Ma ei osanud kohe reageeridagi ning see oli täpselt selline nagu ma soovinud oleksin! Ilus, erk, ühevärviline ning tegemist siis hübriidrattaga, millega saab sõita nii metsas, kui ka maanteel. Istusin muidugi kohe selga ja tegin auringi ära. Tõesti ülimugav ja mõnus! Ratas ise on päris Veloplus’ist ning kuna ratas polnud eesmärk ainuüksi, siis kirjutasin Veloplusile juba järgmisel päeval, et uurida laste sõidutooli ja kiivri kohta.

Nii nagu Erikul, nii vedas ka mul hea klienditeenindusega. Käisin kohapeal, räägiti kõik põhitõed selgeks ning saimegi Lenna ka rattale! Järgmine eesmärk on Erikule ratas soetada ja  aasta pärast üks sõidutool juurde osta, sest siis on noorik 1.5-aastane ja Lenna 3.5 – aastane ning kõigi eelduste kohaselt, kui Norale meeldib, siis saame hakata neljakesi sõitmas käima. Oleks ju vahva vahel mõni piknik koos korraldada. 2n1- sport ja pere ühes.

Igatahes, kes ratta otsingul, siis soovitan väga Järvel olevast Veloplusist läbi käia, asub teine Saku tänaval, majas nr 3. Rataste valik oli mõnusalt suur! Oleks meil majaesine juba kivi all ning kruusa asemel asfalt, siis mõtleks ratta soetamisest ka Lennale.

Käisime siis eile ka esimesel tiirul ning enim muretsesin sellepärast, et kuidas ma üksi teda sinna rattale normaalselt kinnitada saan. Tegelikkuses on asi kordi lihtsam. Mina olin nö kaksiraksi näoga Lenna poole ning hoidsin põlvedega ratast püsti, seni kuniks temaga toimetasin. Hea ja mugav!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga