Meie pere parim mees!

Lisaks sellele, et Erik on suurepärane mees, on ta ka meie lastele super isa! Ma olen tõesti õnnelik, et kõik minu kolm last on just temaga saadud. Nii on võimalus kõigil võrdselt öelda, et neil on maailma parim isa! Tüdrukud on veel üsna väiksed, kuid ise kõrvalt vaadates tajun ja näen, et Erik on oma lastele hästi pühendunud ning kõigi kolme käekäik on võrdselt oluline. Isana on ta kolme tütre sünni juures olnud, neid juba vastsündinuna kätel kandnud, mähkmeid vahetanud, magama kussutanud, nutule lahendust leidnud, oma une arvelt öösiti üleval olnud, kõikidest lasteaia ühisüritustest osa võtnud ja see nimekiri on lõputu! Ta teeb lihtsalt kõike, mis vaja. Ei ole sellist asja, et ema laps või isa laps.. selle järgi võiksin öelda, et kõik on vist meie peres  siis isa kasvatada olnud. Põhiline lause, mis ma kuulen, kui jälle vinguda vaja, et “see pole mingi probleem, ma olen juba kolm (mina, Lenna, Nora) last suureks kasvatanud, kasvatan neljanda ka”!

Erik on oma loomult selline, kellele päriselt ka lapsed meeldivad. Nii imelikult, kui see ka ei kõla.. mõte on selles, et normaalsetel inimestel saab ikka üks hetk villand ja nad tüdivad ning väsivad. Mis lastesse puutub, siis mulle tõesti ei meenu ükski kord, kus Erik oleks öelnud, et ta ei viitsi nendega õue minna, mängida või neile süüa teha. Minu meelest toimetab ta nendega alati hea meelega. Tal on viitsimist nendega kulli ja peitust mängida. Kui midagi teha pole ja mõistus on otsas, siis Erik mõtleb alati mõne uue tobeda mängu välja – “kes esimesena naerma hakkab”, “kalapüük – püüab kõik kalad (st. lapsed) kinni ja tassib neid ühest toast teise”.. ühesõnaga -meelelahutaja missugune!

Isade- ja emadepäevad on meil kingitusteta välja kujunenud. Nüüd viimased kaks aastat, mil kodus on lasteaialapsed, esinevad ja laulavad nad oma issidele ise. Lasteaias on reeglina ka sisulised tegevused – nii sai sel aastal Erik koos Noraga puidust lipsu meisterdada ja Lennaga koos käidi orienteerumas. Kuigi meil on küll vaikimisi kokkulepe, et see jääb isade- laste päevaks, siis meeldib mulle ikkagi midagi ka lauale panna.

Sel aastal tervitasime Erikut lisaks pannkoogihommikule veel lillede, temaatiliste sokkide ja super vahva Shokoboxist tellitud šokolaadikarbiga. Kuna me äsja perepildid kätte saime, siis tundus praktiline neid ka kuskil kasutada ning veel praktilisem, millegi söödava peal seda teha. Tehtud tööga jäin väga rahule, sest tulemus jäi kvaliteetne ning linnupiimakommid seal sees olid ka imemaitsvad! Sel aastal tähistame isadepäeva ja Rosanna katsikuid ühes, nii et lauale pannes, köidavad šokolaadid kindlasti tähelepanu. Ka tüdrukud olid nii üllatunud, et nende endi pildid kommide peal on! Shokobox disainib igasuguseid erinevaid eesti – ja venekeelseid kingitusi nii meestele, naistele, lastele .. kui ka erinevateks tähtpäevadeks. Mulle enim meeldiski võimalus oma disainiga toode tellida. Niisiis igale maitsele midagi. Jõulud on ukse ees, omanäolise maiustuse soetamiseks kiika nende kodulehte!

Siin ühe super isa saavutus!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga