Lastepäev Reval Spordis

Uskumatu, see neiu mu süles on 4-kuune Lenna!

Reval Spordil on tore komme aegajalt tasuta lastepäevi korraldada ning ma olen neist osa võtnud vist juba neljal erineval aastal. Nii sai ka sel aastal ammu juba plaani võetud, et lähme üle pika aja omavanustega ujuma ning millegipärast broneerisime end kohe esimesele hommikusele ajale – 9.30. Kusjuures alati, kui plaane teed, läheb kõik ikka omasoodu. Olin sel hommikul juba veendunud, et ei jõuagi, sest voodist autosse istumiseks oli aega umbes täpselt 15 minutit, aga we made it. Tegu oli just Rosanna mini-sünnipäevaga ning tundus täitsa aus talle üks ujumistund kinkida. Meil on omajagu ka aktiivseid oktoobrikaid kogunenud, kes meiega samuti liitusid. Ühe emaga oli lausa blind date, sest meil on juba üle aasta aktiivselt toiminud üks chat, kus praktiliselt 9 ema pole keegi teineteist näinud (natuke valetan, sest mõni on ikka näinud, aga niimoodi läbi ei käi, sest kõik elavad Eesti erinevates otsades).

Igatahes kohale me jõudsime ning sel korral oli korraldus kuidagi teistmoodi. Muidu on alati tootenäidised ja ujumismähe näppu antud, kuid võrreldes eelnevate kordadega, oli minu meelest seekord veidi läbi mõtlemata. Mitte, et sel nüüd suurt tähtsust oleks, kuid emad ostsid mähkme letist ning alles pärast treeningut jagati neid beebidele. Lastepäeval olid ujumistrennid erinevatele aegadele, erinevate vanusegruppide vahel ära jagatud ning kui alguses kirusin, et miks ma meid nii varasele ajale panin, siis tegelikult oli hommikuse trenni suureks eeliseks see, et mähkimisalas oli mõnusalt palju vaba ruumi toimetamiseks.

Ujumistund oli väga tore ja lastel oli tegemist küll ja veel. Mulle tundus, et kõik meie grupi emad jäid rahule ja minu meelest on Reval Spordi beebide ujumistreener super tore! Tund oli selline mõnusalt tegus. Krista käis läbi kõik olulised teemad, andis harjutused kätte, pani mõned lapsed sukelduma ning näitas uusi nippe, kuidas beebisid vees julgustada. Tema juures meeldib mulle see, et ta pöördub alati individuaalselt iga ema/beebi juurde ning loksutas Rosannatki hea meelega. Ujutamine kestis 30 minutit, pärast mida said beebid Semper beebipüreesid maitsta. Oligi hea, saime kiirelt Rosanna kõhu täis söödetud ning koju sõites sai teine rahus unne suikuda. Oli taaskord üks vahva hommikupoolik!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga