Kvaliteetsed juuksehooldustooted poole soodsamalt!

Mind on õnnistatud korraliku parukaga ja kui teismelisena oli iga tüdruku suurim mure, kuidas oma juuksed võimalikult pikaks kasvatada, siis minul oli alati hea meel nad just lühemaks lõigata. Neid on lihtsalt koguaeg nii palju olnud!  Muideks aastate jooksul olen ma korralikult oma juukseid töödelnud, sest mitte veel väga ammu oli mu põhiline suund hele … ja siis täiesti tume. Juuksur alati hirmuga vaatas, et mis sooviga ma taaskord tulen. Ma olen üle kümne aasta sama juuksuri juures käinud ja kui varem oli naljaks, et „kas täna jälle tumedaks?“, kui olin just heledaks saanud.. siis nüüd on põhiline küsimus „mida ekstreemset me täna teeme, kas kärbime juukseotsi?“.  Ma olen kuidagi jäänud heleda juurde, kuigi vahelduseks mõtlen küll, et võiks midagi muud teha. Mul on kunagi isegi punased ja roosad triibud juustes olnud, aga noo millegipärast ma enam roosade juustega ennast ette ei kujuta. Kuhu ma jõuda tahtsin? Tahtsin jõuda sinna, et juuksur tegelikult imestab, kui hästi mu juuksed sellele jamale vastu on pidanud ning pidevalt on titetukk jälle turris ning pea peal kasvamas. Tegelikult ei saa ju nuriseda! Eriti hea meel on mul selle üle, et tüdrukud on saanud ka korralikud parukad pähe ja ilmselt peavad nad siinkohal mind tänama! Palun – palun.

Ma tean, et paljud maskitavad ja teevad igasuguseid imetrikke oma juustega. Mina olen selleks lihtsalt liiga laisk. Reeglina kasutangi shampooni ja palsamit ning samuti ka õlisid. Ma töötlen  pärast iga pesu fööniga oma juukseid ja siinkohal ma ei kasuta mingisugust kaitset.

Mulle meenub, kui kolm aastat tagasi tahtsin juuksuri juurde kiirelt aega saada ning kõik oli täis broneeritud. Mõtlesin, et ah suva, lähen Salon +.  Soovisin väljakasvanud juuksejuuri triibutada ja otsi lõigata. Püha taevas! Üks põhjustest, miks ma sinna enam kunagi jalga tagasi ei tõsta, on see, et triibutamise peale kulus metsik aeg. Ma mäletan, et kulunud oligi vist pea kaks tundi, kui ma teatasin, et mul kahjuks ei ole aega otsi enam lõigata. Kassas pidin üllatusest pikali kukkuma, sest koos sooduses oleva palsamiga läks mul arve pea 70 eurot. Kuid iga asi on millekski hea ja kuna mu juuksed olid super pehmed ja mõnusad, siis Salonist leidsin ma oma lemmikbrändi, milleks on JOICO. Ilmselt igasugune kvaliteetne toode mõjub alati hästi, kuid see oli selline, mille juurde ma aastateks jäin ja siiani kasutan.

Küll aga JOICO hinnad on muidugi võrreldes jaekaubandusest saadava kraamiga tunduvalt kallimad. JOICO shampoon on näiteks tavahinnaga 18,90 eurot(300 ml potsik) või sinna juurde palsam 19,90 eurot (300 ml potsik). Nii ma mõni aeg tagasi loobusin sellest brändist ja valisin muid alternatiive, mis ajasid asja ära, aga polnud päris see.

Nüüd aga avastasin enda jaoks juba möödunud aastal sellise veebilehe nagu www.ilukutse.ee ja tegelikult jagasin nende soodustusi ka kunagi oma facebooki lehel. Küll aga olen ma meeldivalt üllatunud, et soodushinnad on just neil toodetel, mida ise kasutan. Olen sealt ise tellinud ja ka päkapikud tõid mulle üht – teist. Tõesti, kes kasutavad Tigi , JOICO’t, Schwarzkopf OSIS või Macadamiat, siis soovitan sammud sinna veebilehele seada. Tänu sellele lehele leidsin ka endale teise lemmiku – Macadamia ning mõlemad brändid on seal – 40 – 50% soodustusega. Seega kui muidu oleksin maksnud 38,90 eurot shmapooni ja palsami eest, siis koos ostes saab sealt komplekti näiteks 16,90 euro eest!

Tegelikult pakuvad nad tuntuid brände veel – Goldwell, L’Oreal, Osmo, Rich Pure Luxury, Wella Professional jpm. Samuti on võimalik sealt leida ka juuksevärve, erinevaid tarvikuid (harjad, soenguvahendid, elektrilised tarvikud), keha – ja habemehooldust, kulmu – ja ripsmetooteid. Kui juba suuremas koguses tellida, siis on alates 30 eurosest ostust saatmine tasuta.

Nende sooduspakkumised on mul alalõpmata silma ees ja ma väga loodan, et Ilukutse hoiab neid brände veel pikalt hea hinnaga pakkumises.

Postitus sündinud koostööd www.ilukutse.ee

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga