Kõik on roosa!

Mõned lihtsad asjad teevad nii rõõmsaks! No näiteks, ma ei tea, kui lihtne see on, aga küll mul on hea meel, et meie perre lisandub kolmas tüdruk. Mitte, et mul midagi poiste vastu oleks, aga kõik tundub nii kuidagi tunduvalt lihtsam olevat. Ma plaanisin juba ammusest ajast laste toas mööblit tuunida, aga koguaeg lükkasin edasi.. sest mõtlesin, et pärast on kõik liiga roosa. Kui teada sain, et meiega on liitumas Rosanna, siis enam ma küll ennast tagasi ei hoia. Ostan südamerahus veelgi rohkem roosasid asju.

Ausalt öeldes pole ma absoluutselt seda tüüpi, kes ise midagi meisterdaks või teeks. Idee sellest meeldib, aga oskused ja teadmised on vähe vajaka. Lisaks nõuab see nii palju aega, et lihtsam on juba lihtsalt osta. Küll aga siiski mööbli värvimine ei võtnud mul tükki küljest. Meil on kodus IKEA’st soetatud laud koos toolidega ning laste mänguköök. Küll mulle käis see igav pruun värv närvidele ja igakord kui ma nägin kellelgi vähe lõbusamat kööki, siis pani see mind jälle mõtlema, et miks mina ei võiks enda tüdrukutele midagi rõõmsamat välja nuputada. Ühel õhtul kirjutasin ma facebookis muksula jutunurka ning palusin pilte laste tuunitud köökidest. Sealt sain kohe sõnasabast kinni ühelt lahedalt köögiomanikult, kes ütles, et ega palju polegi vaja – mööblivärv ja sprei. Mõeldud – tehtud. Suundusin järgmisel päeval K-Rauta värvioskaonda, ladusin endale korvi ühe rulli, pintsli, 1 L värvi, maalriteibi ning kuldse sprei, mis sobib plastiku katmiseks.  Kusjuures valisin pikalt kahe värvi vahel ja jumal tänatud, et heledama roosa kasuks otsustasin. Kuskil kuklas terendas ikka teadmine, et päris elus jääb toon alati tumedam. PS! Ikka ja endiselt soovitan värvi valikul värvikaart asetada valge peale!

Koju jõudes alustasin aga teipimisest ning hakkasin siis võõpama. Ise mõtlesin endamisi, et kui ära rikun, siis vähemalt üritasin. 1 L värviga sai ilusti kaks korda köök ja laud koos toolidega üle tõmmatud. Lisaks nipet – näpet puidust alused ning värvi jäi ülegi. Ütleme nii, et üsnagi aeganõudev töö, sest läks ikka oma terve päev toimetamiseks kirja. Eriku ülesandeks jäi plastikosad spreiga üle lasta ning kui esialgu tundus, et läheb veidi aia taha, siis lõpptulemus jäi väga okei! Järgmise päeva õhtul lappasime köögi aga kokku tagasi ja päris tore jäi! Lenna oli nii õnnelik, et ta endale UUE KÖÖGI sai! Nii, et kes vähegi tahaks väikest muutust, kuid pelgab, siis võtke aga julgelt plaani. Kõik on oodatust kordi lihtsam!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga