Katsikute soovilist + loosi läheb lutikett!

Rosanna on juba üle poole kuu meiega olnud ning kodus hakkavad ka vaikselt asjad paika loksuma. Sel korral võtan eriti rahulikult ja ei kibele väga kedagi võõrustama. Samas saan aru, et kõik ju tahavad pisikest näha ning ega siis tuleb üks üritus ikka ette võtta. Lenna ja Noraga pidasime katsikuid, kui tüdrukud said 1- kuuseks. Seekord on sama plaan, nii et sean vaikselt mõtteid, kuidas korraldada / mida pakkuda / mida üldse veel tarvis läheks jpm. Erik räägib mulle pidevalt, et kuule kõik saavad aru, et kolmas laps ja ei ole vaja midagi vaaritama hakata. Samas nagu ei kujuta ette, et kutsun külalised külla ja panen ainult kannuvee lauale. Küll aga seekord otsustasime, et korraldame suuremalt ja kutsume Eriku ja minu pere korraga ning üritaks vältida kümmet erinevat mini – kogunemist.

Katsikukutse meie healt sõbralt Unistatsioonilt!

Hakkasin mõtlema, et mida üldse tarvis veel oleks. Ma olen alati see olnud, kes erinevaid liste teeb, sest mu silm ei kannata kodus üleliigseid asju näha. Tõsi, kolmanda lapse sünniks on juba omajagu vajalikku kraami tekkinud, kuid üht-teist läheb ikka tarvis..

Praktilisest poolest kuluvad ära ka: 

  • NUK Rinnapadjad
  • Libero mähkmed, nr 2 ja 3. Rosanna meil ilmselt juba 4 + kilo.
  • Vitamin Well vett läheb SUURTES kogustes! Erik juba kurdab, et ma joon ta sellises tempos jätkates vaeseks!

Näiteks lutikett, mälestustekarp ja sünnitunnistuse kaaned on küll sellised asjad, mis soovin enda maitse järgi tellida. Nii ei jäänud mul muud üle, kui juba väikest eeltööd teha ja nii sattusin oktoobriema kaudu Kullapai Lutikettide otsa. Rosannaga on meil luti osas vähe keerulised lood.. loodetavasti ei sõnunud juba raseduse ajal ära ning saame ikkagi lutiga sõbraks, sest lutikett sai mul igatahes tellitud. Katsun ikka järjepidevalt talle iga päev seda lutti tutvustada, kuid läheb täpselt nii kuidas tuju parasjagu on. Äkki oma imeilusat lutiketti nähes hakkab ta lutti ka võtma!? Mul oli juba raseduse ajal mingisugune eriline tunne rebastega seonduvalt – arvasin vist, et sünnib üks rebasetüdruk!? Nii sai lutikett ka rebase temaatikaga tellitud ning see tuli super armas! Suured tänud Kullapaile! Kusjuures nad teevad ka lisaks lutikettidele vankrikõrinaid ning silikoonist närimisrõngaid, mis on ühtlasi kõik Terviseameti poolt heaks kiidetud ning saanud ka ohutussertifikaadi, mis tõendab materjali ohutust, kestvust ja tugevat kontruktsiooni ülesehitust. Valikuga saad tutvuda nende facebooki lehel – SIIN!

Sa pole veel jõudnud oma beebile lutiketti tellida? Kui sinu tütrel, sõbrannal, õel on sündimas beebi? Siis sul on hea võimalus teha üks armas kingitus enda või lähedase lapsele ning võita talle lutikett – ikka omal valikul, valitud nimega! Loosimäng läheb käima  esmaspäeval facebookis ning keti loosin välja juba 1. novembril!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga