Katsikud

IMG_3572

On ilmselge, et pärast lapse sündi tahavad sugulased ja sõbrad uue ilmakodaniku üle vaadata. Sel korral olid sünnitusmajad karantiinis, mistõttu polegi olnud kellelgi võimalust Norat väga näha. Lennaga käisid vanemad, õed-vennad haiglas  ära ning otsustasime, et nö katsikud peame siis, kui laps 1-kuuseks saab. Siis on ta veidi kosunud ning saabki tähistada 2n1, ühtlasi ka esimest mini-sünnipäeva. Seekord plaanime Noraga samuti teha. Pere ja sugulased tahaksime korraga kutsuda ning suure tõenäosusega ei võõrusta me neid mitte kodus, vaid Vaela Koostöökeskuses, kus ma ka ise toimetan. Seal on parajalt ruumi koos kööginurgaga ning asub kodule lähedal. Ja igal juhul eelistan ma kõiki korraga näha, kui hakata kolme kaupa inimesi eraldi võõrustama.  Ja kuna pea kõigil sõpradel on mudilased, siis nemad on oodatud meile koju, kus lastel oleks mängutoas ka midagi teha.  Peamiseks põhjuseks, miks kodus võimalikult vähe suuremaid üritusi korraldada tahaks, ongi see, et hiljem võtab lisaauru kõik see koristamine.

IMG_3533

Juba raseduse lõpus hakati uurima, mida meil Norale veel tarvis oleks. Kuna preili polnud veel sündinud, siis ei hakanud esimese hooga mingit nimekirja tegema. Peamiselt on meil kõik vajalik olemas, nii et kui keegi tõesti midagi tuua tahab, siis teretulnud on :

  • Nimeline lutikett Kariinibaby ’lt.
  • Nimeline õhuke fliistekk. Silma on jäänud imearmas mummuline tekk Mimi Disainilt.
  • Mähkmed (Libero, suurus 2 & 3)
  • Mälestustelaegas / sünnitunnistuse kaaned selliselt tegijalt nagu Paberisahinad.
  • Riided, suurus 62 – 68
  • Vannirätik!

PS! Andke ikka jooksvalt teada, siis tean nimistust maha tõmmata, et topelt ei tuleks 🙂

Blogisse1

Mälestustelaeka ja sünnitunnistuse kaaned tahaksime tegelikult tellida facebookis selliselt tegijalt nagu Paberisahinad. Soov on tellida suurem karp, mis mahutaks A4 materjali sisse ära ja sellele lisaks samas stiilis sünnitunnistuse kaaned. Tegu on käsitööga ja kuna Lennale lasin samuti teha, siis Nora ei saa kuidagipidi kehvem olla. Kuna see viimane soov on kallimapoolsem ja kingitustega pead vaevata ei soovi, siis võite ka lihtsalt seda ostu ümbriku näol toetada 🙂

Üldiselt olen ma suur personaalsete asjade fänn ning minu arvates on vahva, kui lapsele jääb midagi isikliku titeeast mälestuseks. Lenna sai endale katsikuteks näiteks omanimelise ja sünnikupäevadega tikitud jänese, mis terve titeea tema und valvas ja nimelise teki, mida siiani kasutab. Samuti lutikett sai nii hästi kasutust, et hakkas juba otsast kuluma.

Ühesõnaga, kui me nüüd katsikuinfo paika saame, siis anname ikka aegsalt teada! 🙂 Kõige tähtsam on ikkagi, et kohale tuldaks ning et saaks Nora esimesed ametlikud peokülalised pildile püütud 🙂

IMG_3530

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga