Jõululoos Good Goutilt!

Minu pisike beebi on ühtäkki asjalikuks preiliks sirgunud ja tundub, et vanus on varsti seal maal, kus hakkame nö. päris toidule üle minema. Olen siin endamisi mõelnud, et aastani ehk oleme nende püreede peal, kuid siis katsuks ta meie menüü peale üle meelitada. Nora sööb tegelikult koduputru ning puuvilja, kuid endiselt olen seda meelt, et mugavam on tuubist anda  ning soolane toidukord on ka valmistoidu kujul kapis alati olemas. Neiu saab täpselt kahe nädala pärast 11 kuud vanaks ning vähemalt praegu on tal välja kujunenud kolm toidukorda (puder, soolane, puder) + 3 vahepala (piim, puuvili/snäkk, piim).

Good Gout saatis meile vahepeal head ja paremat mekkimiseks ning seekord olid pakis ka näputoidud, mida me polegi varem proovinud ega ka poest ostnud. Sain Norale pakkuda banaani, – kookose, – ja mangokuubikuid, mis kõik sisaldavad peamiselt maheriisi, kikerhernest, täispiima, kinoad, tatart ja B1 – vitamiini. Need kolm toodet pole päris sellised, mis suus kiirelt ära sulavad, vaid pigem mõeldud lastele, kes juba korralikult närida oskavad. Minu arvates on päris suur vahe, mida lapsel vahepeal krõbistada lasta.. ning kui juba nii kui nii ostad, siis eelista seda, mis on lastele mõeldes toodetud ja mis ei sisaldaks üleliigset suhkrut, soola ja kas või näiteks nisujahu.

Muideks Good Gouti tarbijatele on hea uudis! Hetkel on Prismas päris mitmed tooted soodushinnaga ning kampaania peaks kehtima uue aasta alguseni, nii et varuge endale juba ette ära! Samuti on Good Goutil lõpuks lihtne ja eestikeelne kodulehekülg olemas, vaata SIIA! Toodete all on mugav vasakut kätt olevast ribast omale sobilik välja selekteerida. Kui parasjagu poes allahindlust ei märka, siis tee endiselt tellimus epoest, kus võidad hinnas kindlasti. Võrdluseks, siis epoest saab näiteks pirnipüree 1,59 euro eest, kuid poes on 1,89 eurot, ehk siis suurema koguse tellimisel on hinnavõit juba märkimisväärne! Muideks, pange alati tähele püreede koguseid ka. Alguses imestasin isegi, et miks on kaks üsna sarnast, kuid erinevate firmade toodet nii suure hinnavahega. Tegelikkuses mängib kaaluvahe siin suurt rolli, sest Good Gout pakid on tavapärasest suuremad.

Jõulud kohe ukse taga ning üks karbitäis toitu ootab uut omanikku! Selleks ei jää muud üle, kui loosist osa võtta!

Osalemiseks:

 1. Kirjuta, mis on sinu lemmik tooted Good Goutilt ning jaga postitust facebookis!
 2. Boonus – ole facebookis Good Gout Eesti ja Nautige Hetke lehekülge jälgija.

Head loosiõnne!

Võitja saab teatavaks 20.12!

12 thoughts on “Jõululoos Good Goutilt!

 1. Annika says:

  Lemmikud on tuubipüreed, sest neid on mugav igale poole kaasa võtta. Ploomipüree on neil eriti mõnus 😉

 2. Kai says:

  Praegu olemegi proovinud pigem erinevaid püreesid ja need on lapsele alati meeldinud 😀 Näputoitu ei olegi veel proovinud, sest igas poes neid kahjuks müügil pole 🙁

 3. Siret says:

  Meie pole seda firmat eriti ostnud. Natuke kallis. Aga oleme maitsenud ploomipüreed. 10kuune Romet sööb juba ka kodust toitu, kuid vahest on vaja kiiresti talle näksimist anda ja see võit oleks hea alternatiiv. 😎

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga