Investeering mälestuste jäädvustamiseks

Olen super rahul uue ostuga. Ostsime oma esimese peegelkaamera – Canon EOS 600D. Canoni valisime selle järgi, et seda peetakse kõige kasutajasõbralikumaks ning algajatel on aparaadiga hea lihtne töötada.  Antud mudeli kasuks otsustasime, sest äsja oli uuem versioon välja tulnud ning sellele mudelile toimuvad igal pool lõpumüügid . Hinnavõit 370 eurot.  Tegime ikka eeltööd ka ja uurisime välismaa saitidelt arvamusi selle kaamera kohta.  Palju oli positiivset  ning kaamerat peetakse oma klassi parimaks.  Aga eks see on sama igavene vaidlus, kas Android või Apple süsteem jne. 
Objektiiviks võtsime esialgu Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS Type II stabilisaatoriga standardsuumi. Eks neid saab hiljem vajadusel juurde osta, kui aparaadiga sina-sõbraks saada.

Tegelikult ma arvan, et aparaat aparaadiks, peaasi, et kaamera taga oleks inimene, kes oskaks seda kasutada. Meil tuli kaameraga kaasa fotograafia algkursus ja workshop „Kuidas võtta oma peegelkaamerast maksimum?”.  Nüüd tahakski lihtsalt asja käppa saada, et saaks edaspidi ilusaid pilte nautida. 

Esimene katsetus meie kaelkirjakust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga