Ikka ilusamaks, BABEga!

Vaadake seda väikest rüblikut! Päris armas teine, aga kolmas laps on toonud ka oluliselt suurema väsimusastme ning unetud ööd. Või tegelikult, ega ainuüksi tema süüdi pole.. Harjumuspäraselt on ju täitsa tavaline neli korda öösel ärgata – olgu selleks, mistahes põhjus. Ei teagi, kas BABE saatis selle palli talle ema magamatuse põhjustamise tõttu tänutäheks, et mul ikka bränd silme ees oleks, ei ununeks ja et saaksin enda eest parimal viisil hoolt kanda!? Ma iseenesest eriline ninni – nänni fänn ei ole, sest mida vähem asju, seda parem. Aga see rannapall on küll mõnus ja pakub tüdrukutele palju rõõmu. On kuidagi täpselt paraja suurusega.

Tegelikult tahtsin kirjutada sellest, et ikka ja endiselt  olen ma lainel, kus hoolitsen oma naha eest aktiivselt. Naljakas, kuidas paar aastat tagasi, kui meelde tuli,  viskasin veidi suvalist kreemi näkku, kuid nüüd ikka jälgin hoolega, millega ja kuidas nahka puhastan. Hästi lihtne on jääda mugavustsooni ning mõningas mõttes seal ka olen. Babe puhul on mul tekkinud oma lemmik tooted, reaalselt need “must have”, milleta üldse ei saa. Kui varud otsas ja parasjagu koostöö lainel pole, siis olen alati sammud apteeki seadnud. Ise olen kohapealt ostnud, aga kuulsin just hiljuti positiivset tagasiside just Apotheka e-apteegi kohta. Sõbranna tegi sealt (ka kusjuures Babe asjadele) tellimuse  ning kaup saabus väga ruttu. Aga jutu juurde tagasi tulles, siis minu “must have” tooted on kindlasti näo – ja intiimpesugeel. Viimane neist kulub eriti kiirelt, sest lapsed kasutavad ka seda.  Tavaliseks dushi all käimiseks on meil kasutuses õliseep ning laste sarjast meeldib kehale määrida niisutavat ihupiima. Mõlemad on üsna suurtes potsikutes.. kui ma ei eksi, siis 500 ml’stes, nii et seda saab kindlasti pikemalt kasutada ja täiega oma hinda väärt.

Nüüd näohoolduses olen ma uusi avastusi teinud, sest pildil olev niisutav kreem – geel on maksimaalselt mõnus! Kasutan seda igal õhtul, kui olen näo mitsellaarveega puhastanud. Potsik ise on väike nagu ikka kvaliteetkreemide puhul täheldanud olen, kuid tähelepanuväärne on, et ka seda ei kulu eriliselt palju. Mõned kreemitäpid näol laiali ajada ja annab mõnusa tunde, lõhnab hästi ning ka hommikul põski katsudes tunned, et nahk on endiselt imepehme.

Möödunud korral saadeti mulle proovimiseks ka BICALM ja C+ sära andvad ampullid. Tegin pikema aja peale mõlemad kuurid läbi ning pean tõdema, et ega ma täpselt ei teagi, kaua seda õli peal peaks hoidma, aga mina panin õhtul näole ja öösel pesin maha (mis mul öösel muud ikka teha, eksole?). Samuti pärast maha pesemist tunned, et nahk on kuidagi palju mõnusam. Mulle ainult ei meeldinud selle vedeliku lõhn. Mina kasutasin ühe ampulli kahel erineval päeval ära, nii et ühest väiksest pakist saab neljaks, võibolla ka viieks päevaks.  Küll aga tundsin ma puudust mingist kindlast maskist. Ma reaalselt ei ole kunagi maskitanud ja kuna beebigrupis on mulle rohkem kui paar korda mingi tihe maskitamise jutt silma jäänud, siis uurisin veidi maad.  Nimelt on ka BABE’l on oma sarjas rasu reguleeriv mask olemas. Kannad tihke kreemi peale, lased 10-15 minutit toimida ja pesed maha. Kusjuures toimib vähemalt minu puhul küll nagu lubatud. Kirjas on, et savi imab rasu ja matistab naha, eemaldab komedoone ja avab poorid. Minu puhul see pooride avamine küll mõjub. Mask sobib segatüüpi rasusele/aknele kalduvale nahale.

Ja kõige viimaks saadeti kaasa üks pakk iluvitamiine ka esimesest Eesti apteekerite loodud toidulisandite sarjast RÕÕM. Tegelikult mulle anti valida, mis mind sarjast enim kõnetab ning kuna nimi oli juba selline, et nüüd saad kohe eriti ilusaks, siis just see oma tee minuni jõudis. Sisuliselt aitab see hoida veel paremas korras su juuksed, küüned ja naha. Mina alles alustasin kuuriga ning ilmselt täpsema tagasiside saan anda, kui 60 tabletti söödud on.

Kusjuures Babelt ei võta ma enne ühtegi pakki vastu, kui olen veendunud, et saan ka ühe lugejaist õnnelikuks teha, mistõttu läheb loosi üks hea pakk vajaliku noosiga. Vastu sügist on nii palju muid kulutusi ning tihti mõtlevad vanemad vaid lastele – mida kooliks tarvis, kust võimalikult soodsad talvesaapad lasteaeda saada jpm. Niisiis, mine piilu facebooki ja võta loosist julgelt osa ning sul on võimalus võita 65 euro ulatuses kvaliteetse brändi tooteid!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga