Helmi, Ingrid ja Dagny

Meie pere suur sõber BABE on vahepeal Eestisse toonud oma sõsarbrändi MAUBE.  Minu esimene mõte seda kuuldes oli, et BABE enda lastesari on juba nii hea ning meie kodus aastaid kasutusel, et kas seda ikka annab nö. üle trumbata. Saime paki ja esimese asjana jäi mulle silma kujundus. Pudelitele nime andmine on minu arvates äge lüke ning kui avastasin sealt Helmi, siis ajas see mind kohati muigama. Tegelikult eriti tore on, et igale tegelasele on välja mõeldud  väike tutvustav lugu. Näiteks “Helmi on seikleja, kes armastab loomi, loodust, matkamist ja õues viibimist. Tal jagub alati energiat mängimiseks ja uute plaanide tegemiseks. Suureks saades tahaks Helmi õppida loomaarstiks. Helmi tähendab ‘pärl’. Apelsiniõitest valminud mee ekstraktiga koostis mõjub sama magusalt ja looduslähedaselt nagu Helmi.” Rääkisin tüdrukutele ka iga nime kohta eraldi ja lasin neil lõhna järgi oma lemmiku valida. Lõhna poolest mulle endale meeldis väga, et kõik nad olid sellised mahedad. Tavaliselt on neil laste dushigeelidel ja šampoonidel megavänged lõhnad juures, mis paneb alati mõtlema, et millest kõigest see koosneda võib.

 

Kuna meil peres omajagu naisi, siis igasugune tüdrukute värk on väga teemas. Küll käib hooti peal soengute tegemine ja küünte värvimine. Kusjuures pean pere vanimat preilit kiitma sellise usinuse eest, et harjutab kangesti ise endale hobusesabade ja punupatside tegemist. Norsu on meil olnud tubli neli aastat patsikandja ning tundub, et kannab hea meelega ka edasi. Küll aga roosi oli meil pikalt nukitsamees ning käis oma lahtiste juustega ringi. Pärast päevast ringi tuuseldamist see seis enam seal peas ilmselgelt kena polnud. Tegelikult tean väga hästi, et kõik on harjutamise ja meelitamise taga ning kui nüüd MAUBE sari meile saabus, siis sain kohe asja põnevamaks muuta. Tüdrukutega saab väikseid spa-õhtuid teha ning Helmiga on neid vahelduseks täitsa tore pessu meelitada. Üldse on meil need pesemised marukiireks muutunud, sest vanni meie peres ammu ei tunnistata.  Meile saadeti ka kehasprei DAGNY ning kui ma esialgu mõtlesin, et milleks seda üldse tarvis võiks minna, siis see on hoopiski meil päris suureks hitiks kujunenud. Nii, et pärast pesu saavad lapsed end veidi lõhnastada ka.

Ma ei tea, kas asi on ealises iseärasuses või lihtsalt lapses endas, aga neljane on meil nii suur riietamise, glitteri, meigi ja igasuguse muu sellise kraami fänn. Kandis mingi vahe pidevalt peavõrusid ja rääkis neist kui enda kroonidest. Ta alati märkab, kui mul on uus kleit või ma olen juuksuris käinud. Küsib minult, et emme, miks sa nii ilus oled? Või kui välja olen minemas ja temast kodus teistes riietes mööda kõnnind, pärib kohe, et miks mul PEOkleit seljas on? Tulin eilegi ripsmete lamineerimisest, kus sisuliselt koolutad vaid enda ripsmeid. Nora ei teadnud, kus ma käinud olin, kui kohe kui koju tulin, küsis “emme, miks sul nii ilusad silmad on?”. Kõlab veidi nagu hunt sealt Punamütsikese raamatust. Muidugi oli tema kõige rohkem põnevil, kui MAUBE pakk meile koju jõudis ning kui küsisin, kelle poolt me oma sõpradele samad tooted välja võiks loosida, oli temal kohe käsi püsti! Niisiis mine vaata Facebooki ja võta loosimängust osa!

MAUBE tooted leiate suurematest Apothekadest ning Apotheka ja Apothekabeauty e-poodides ka ilusti saadaval!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga