Heade Mõtete Tahvel oma koju!

Kirjutasin ka oma blogis, kuidas eelmise aasta kevadel lasin teha meie perest karikatuuri ning lasin selle veel korralikult ära raamida. Mõte oli panna see oma koju sissekäigu juurde. Öeldakse, et kui inimesed tuppa astuvad, siis peaks olema üks selline nö „peatuspunkt“, enne kui edasi liigutakse. Meil on sissekäigu juures vastav sein olemas, mille peal saaks „peatuspunkti“ rakendada. Kahjuks on karikatuur meil laiupidi, seega see sinna ei sobiks. Mõlgutasin pikalt mõtteid, kui lõpuks avastasin facebookist Heade Mõtete Tahvli lehekülje, kus olid erinevad tööd välja toodud ja nii ma jõudsingi arusaamale, et see olekski meie jaoks parim lahendus!

Kirjutasin neile oma mõtted ning minu ainus soov oli saada see nii suurelt kui võimalik. Alguses mõtlesin, et väga hästi sobiks puitvineertahvlil, kuid kahjuks teksti nii suurelt kui soovisin, polnud võimalik sinna peale trükkida. Nad pakkusid mulle välja, et võiksime teha siis lõuendil.  Praegu mõtlen, et ju siis pidigi nii minema, sest plaanis on maja vasaku poole seinad, kus on magamistoad ja nö private zone, kaunistada lõuendite või kapaga. See on küll selline kulukas töö, kuid ideaalis tahaks kvaliteetsed fotod perekonnast neile ümber lasta printida.  Ja nii sobiski ots lahti teha heade mõtete tahvliga. Hakkasin siis kõiki tahvleid läbi vaatama ning internetist juurde otsima. Lõpuks jäid ikkagi need laused, mida ise oluliseks pidasin.

Minu jaoks on oluline, et kodu oleks hästi kodulik. Meie peres on see kõigil pereliikmetel palju perepilte seintel ja kappidel. Kuna ma ise pildistan palju, siis kindlasti ma tahaksin neid samu pilte kuidagi rakendada.  Sellest tuli ka heade mõtete tahvli idee “Meie peres”. Mõtlesime Erikuga, et paneks kirja need asjad, mis meie peres oluline on meeles pidada ja lastele edasi anda. Nii, et kui lapsed tulevikus pidevalt jorisevad või kaklevad, siis on hea nad sinna pildi juurde viia ja meelde tuletada, et meie peres nii ei käituta.

Heade Mõtete Tahvli kohta veel nii palju, et minu arvates on neil suurepärane äriidee. Sügav mõte, lihtne teostus. See on ideaalne kingitus sõbrale, emale, vanaemale, abikaasale. Neil on nii palju erinevaid tahvleid ning alati on teretulnud ka uutele ideedele. Kellele igasugused tekstid meeldivad, siis kindlasti vaadake nende lehekülge. Väga palju saab rakendada oma kodus – “Meie köögi reeglid”, “Meie saunas” jpm.

Meie pildike jääb nüüd igatahes oma aega ootama! Loodetavasti varsti saan selle juba seinale riputada 🙂

IMG_9369 IMG_9375

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga