FitCat – Polar loop. Enne ja pärast pildid :)

Aeg justkui läheks käest. Olen juba mitu päeva mõelnud kirjutada, aga kuna seoses muude tegemistega on energia mujale suunatud, siis pole mahti saanud.

Võtsin siis täna lõpuks eelmise kuu Polar loopi’i näidud välja ning olin positiivselt üllatunud, sest keskmised näidud on täitsa head 🙂 Võrdluseks, siis enne Polar loopi kasutamist kõndisin ma päevas reaalselt ehk 5000 sammu. Nüüd on tulemused aga palju paremad. Eelmisel kuul tegin 365896 sammu. Tegelikkuses ilmselt rohkem, sest vahepeal mul kell laeb ning öösiti liigun ka, kuid siis olen kella ära võtnud.. sest Lennale läbi võrvoodi lutti pannes, jääb kell sinna pidevalt kinni. Keskmiselt teen siis päevas 12 600 sammu. Usun, et aktiivsuse osas olen üsna tubli olnud.

111 222

FitCat toitumiskava jälgimisega läheb ka tegelikult hästi, sest pea iga päev pean ikka kinni hommiku – lõuna – ja õhtusöögist ning vahepalast. Kaalu olen tänaseks langetanud – 4,6 kg. Number võiks ilusam olla, sest tegelikult vahepeal oli juba -5,2. Siis tulid aga igasugused tähtpäevad ja sünnipäevad vahele. Vahel ma mõtlen, kui tüütu on see pendaldamine. Kui ma järgiksin koguaeg kava, siis läheks kõik lihtsalt. Siis aga tuleb näiteks naistepäev vahele, kus lähme välja sööma – eelroog, pearoog ja magustoit, mida on ilmselgelt liiga palju. Kuidagi kahju on, kui uusi toite ei prooviks. Tavaliselt siis järgmisel päeval astun kaalule ja mõtlen MIKS – miks on jälle kahe päeva töö nullis? Tegelikult see tõmbab pigem motivatsiooni alla. Tuleks lihtsalt olla järjekindlam, eriti tähtpäevade puhul. Samas mulle meeldib see, et suudan, et taas jälle kokku võtta. Seda enne kõike sellepärast, et FitCati kava toidud on juba iseenesest maitsvad 🙂

Üldiselt võin ma julgelt öelda, et keha on uue toidukorraldusega täiesti harjunud ning hea ja kerge on olla. Kava jälgides ei teki kunagi ülesöömistunnet, vaid kõike on täpselt ja parajalt 🙂 Hetkel on üleüldse natukene stressirohke aeg, sest juba nädala pärast hakkame me majja kolima ning ettevalmistused selleks juba käivad. Palju on mõelda ning viimased asjad vajavad lõpetamist. Ühtlasi ei lase laps ka öösel magada – küll on hambad, küll on palavikus..  Metsik väsimus on peal, kuid katsun end nii palju reel hoida, et selle kahe nädala jooksul palju ei libastuks. Ootan juba, et oma tavapärasesse elurütmi tagasi saaks, siis läheks ka toitumiskava järgmine ja trennitegemine lihtsamalt.

Mõtlesin panna väikse before ja after pildi ka 🙂 Need pole küll kõige paremad, sest ühed on lähemalt võetud, teised täispikkuses, aga no natukene saab ikka aimu. Muidu räägin vaid lihtsalt numbritest .. Vasakul pool olevad pildid on tehtud 31.12.15 ja paremal pool 08.03.16.

Ajavahe siis ca 2 kuud, kaalulangus -4,6 kg.

Desktop28 Desktop29

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga